logo-ico
post_thumbnail_62965

Домашня автоматизація забезпечить безпеку тобі та твоїй родині

24 лютого 2022 року ми зіткнулися з великим викликом. Завдяки нашим ЗСУ, підтримці волонтерів і звичайних людей, Україна вистояла під першими ударами і досі стоїть. Весь народ проявив себе нацією гідної незалежності та доброго життя. Ми всі цього прагнемо.

Світ для кожного з нас уже ніколи не буде колишнім, адже кожен змінився. Наш сусід показав своє справжнє ставлення до України та українців. Тому нам необхідно пристосовуватися до нових реалій. З кожним днем все більше аналітиків та військових консультантів говорять, що наше життя буде схоже на життя Ізраїлю, коли твій сусід постійно тобі загрожує і завжди може завдати несподіваного удару. Необхідно буде збільшувати рівень національної безпеки та особисто кожному українцю варто буде збільшувати рівень особистої безпеки.

У цій статті ми хочемо наголосити на тому, як системи автоматизації можуть підвищувати рівень безпеки вашої сім’ї.

В Ізраїлі особиста безпека вже давно стоїть на найвищому рівні. У багатьох квартирах є свої капсули, де можна було б сховатись. Адже під час обстрілу необхідно максимально швидко сховатися в безпечному місці і немає часу думати про щось інше. У той же час, автоматизація може забезпечити вам додатковий рівень безпеки. Давайте розглянемо їх у цій статті.

Рафштори

Якщо поставити автоматизовані рафштори на вікнах – ви підвищите безпеку свого житла від ударної хвилі. Крім того, це забезпечить світломаскування, що є теж дуже актуальним нині. Зрозуміло, що закривати рафштори руками дуже не зручно, необхідно їх автоматизувати, щоб вони закривалися автоматично при натисканні однієї кнопки.

Засувка газу

Пошкоджений бомбами газопровід у будинку може призвести до отруєння або вибуху в квартирі. Чи навіть банально – ви готували їсти, коли почалася тривога – в цей момент легко забудеш, що на плиті стоїть молоко, яке може загасити вогонь. Так ми отримуємо високий рівень небезпеки, якого можна легко уникнути з автоматизованим засувом газу.

Витік води

Вода менш небезпечна, ніж газ. Максимум що можливе – це затоплення. Але цієї небезпеки можна теж уникнути, якщо поставити автоматизовані засувки і перекривати воду автоматично натисканням однієї кнопки. Або вона перекриється автоматично, якщо датчик виявить протікання води.

Є й інші рівні безпеки, яких можна досягти завдяки автоматизації у вашій квартирі чи будинку. Наприклад, камери відеоспостереження, домофон, сповіщення про проникнення в певні зони. Автоматизовані засувки, двері.

Крім того, зручно виставити один сценарій на всю систему автоматизації, наприклад в інтерфейсі користувача в телефоні поставити кнопку “Тривога”. При натисканні останньої автоматично закриються жалюзі, перекриється засувка газу та води, активуються інші рівні безпеки.

Можна значно збільшити рівень безпеки у вашому будинку чи квартирі вже сьогодні. Такі завдання перед нами стояли і раніше, але зараз це стало більш актуальним і важливим.

Якщо вас зацікавило якесь рішення, звертайтесь до нас. Наші консультанти допоможуть підібрати рішення щодо автоматизації вашої безпеки, яке ви хотіли б реалізувати для себе та своєї сім’ї.

Запишись на демонстрацію розумного будинку

ЗАПИСАТИСЯ

Академія

ПЕРЕЙТИ

Каталог з товарами для розумного будинку

ПЕРЕЙТИ