logo-ico
Умное освещение

Розумне освітлення

Лампочка – це, мабуть, один із найбільших винаходів XIX століття у світі, яке змінило наш спосіб життя і значно спростило висвітлення наших будинків. Перейшовши в 21 століття, ви побачите еволюцію дизайну та технологій, яка в якийсь момент здавалася неможливою для традиційних лампочок. З цими досягненнями здавалося, що вони не можуть стати кращими – тобто доти, доки не з’являться розумні ліхтарі. Цей дещо новий термін відомий, але що таке розумне освітлення насправді?

Що таке розумне освітлення?

Розумне освітлення – це сучасний спосіб освітити ваш будинок. Розумні світлодіодні лампи містять програмне забезпечення, яке підключається до програми, розумного домашнього помічника або іншого інтелектуального аксесуара, тому ви можете автоматизувати освітлення або керувати ним віддалено, усуваючи необхідність традиційних настінних вимикачів.

Інтелектуальне освітлення

Інтелектуальне освітлення дає вам набагато більше контролю над вашим освітленням. Вони, як і раніше, підключені до джерела живлення вашого будинку, але кожна розумна лампочка і вбудований світлодіодний світильник дозволяють вам керувати ним бездротовою мережею за допомогою телефону, планшета або розумного помічника.

Переваги інтелектуального освітлення не обмежуються автоматичним чи дистанційним керуванням освітленням – є й інші, менш очевидні переваги переходу на інтелектуальне освітлення.

Легко регульований

Традиційні лампи вимагають використання перемикача для керування освітленням – і нічого більше. Якщо ви хочете мати можливість приглушити світло, вам потрібно підключити димер до стіни. Однак розумними світлодіодними лампами можна керувати, включаючи затемнення, через програму або інші розумні аксесуари.

Енергоефективність

Розумні світлодіодні лампи служать набагато довше і виділяють менше тепла, аніж оригінальні лампочки, і, отже, споживають менше енергії.

Зв’язок

Використання інтелектуальної системи освітлення з іншими підключеними пристроями, такими як камери, аудіообладнання, термостати або домашні помічники, дозволяє створити цілий розумний будинок.

Оскільки ваші ліхтарі керуються через програму, ви можете бачити їхній статус з будь-якого місця. Ніколи не питайте: «Я залишив світло увімкненим?» знову!

Автоматизація

Розумні світлодіодні лампи можна налаштувати індивідуально або у групі. Ви можете встановити таймери, які автоматично вимикають весь світ у певний час, або налаштувати світло, щоб воно включалося і вимикалося, коли вас немає вдома, імітуючи вашу присутність.

Перед будинком уночі

Налаштуйте розумне світло на певне значення щовечора в один і той же час, щоб сигналізувати про час відходу до сну, або встановіть таймер, щоб світло стало яскравішим після годинного сну.

Миттєве висвітлення настрою

Попередньо встановлені та настроювані світлові сцени створюють атмосферу для будь-якого випадку, незалежно від того, чи використовуєте ви тепле або холодне біле світло або кольорові світлодіодні ліхтарі, і все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку.

Можливо, ви ніколи не думали, що зможете покращити домашнє освітлення, але з розумним освітленням це можливо. Одним натисканням кнопки ви можете автоматизувати домашнє освітлення, керувати освітленням за допомогою програми або голосу або встановлювати процедури, щоб все виглядало так, ніби ви вдома, навіть якщо це не так. З розумним освітленням можливо все!

За технологіями для розумного будинку у нас є навчальні семінари

ПЕРЕЙТИ

Шоурум розумного будинку

Записуйся на демонстрацію систем розумного будинку і отримай безкоштовну консультацію експерта в подарунок

ЗАПИСАТИСЯ