logo-ico

Управління шторами

Уявіть собі, ви розташувалися на дивані після довгого робочого дня та вирішили подивитися улюблений фільм. Надворі ще ясно. На жаль, ваше вікно відкрито, і відблиски сонця, що заходить, прибивають до екрану вашого телевізора. Зазвичай вам доводиться вставати і возитися з цими шнурками, що зводять з розуму, перш ніж ви щосили намагаєтеся повернутися в своє зручне місце. Що ж, друзі, у нас для вас добрі новини. На допомогу приходять розумні технології!

Розумні штори та жалюзі – це моторизовані віконні системи, якими також можна керувати за допомогою програми для смартфона та голосу, використовуючи систему siri. Їх можна настроїти для запуску за налаштованим розкладом або автоматичними сценами або інтегрувати з програмним забезпеченням для домашньої автоматизації.

Як і «розумне» освітлення, «розумні» віконні покриття роблять життя зручнішим і створюють атмосферу, забезпечуючи правильне освітлення у потрібний час доби. Крім того, вони можуть підвищити безпеку, змусивши ваш будинок здаватися активним та зайнятим, навіть якщо це не так. Розумні штори та жалюзі можуть допомогти вам заощадити енергію, поперемінно блокуючи або пропускаючи світло в залежності від сезону або часу доби, і вони особливо корисні для людей з обмеженими фізичними можливостями. Ви можете налаштувати його так, щоб кожну ніч о 9 годині вечора всі ваші штори опускалися, і він буде робити це 365 днів на рік, автоматично налаштовуючись на перехід на літній час. Потім, о 6:45 ранку, з понеділка по п’ятницю, вони відкриваються, але у вихідні вони знають, що повинні залишатися закритими.

Види розумних штор

Розумні штори можна розділити на 3 основних типи

  • жалюзі – зазвичай складаються з планок, які можна відкривати та закривати, пропускаючи мінімальну кількість світла. Їх також можна піднімати або опускати групою, щоб забезпечити повний огляд вікна або повне блокування світла.
  • підйомні штори – схожі на листи тканини, які найчастіше згортаються вгору та вниз. Вони не такі багатофункціональні, як жалюзі, оскільки у них немає середнього варіанту. Вони або відкриті або закриті. Тим не менш, цей тип віконного покриття краще повністю блокує світло при опусканні.
  • штори є найбільш декоративними з трьох, оскільки вони зазвичай доступні у різних кольорах та візерунках. Ці шматки тканини зазвичай прикріплюються до стрижня або направляє у верхній частині вікна і відкриваються горизонтально і їх можна використовувати у поєднанні з жалюзі.

Тип віконного покриття, яке ви вибираєте, повністю залежить від того, скільки світла вам потрібно блокувати, і який стиль найкраще відповідає вашому домашньому декору.

За технологіями для розумного будинку у нас є навчальні семінари

ПЕРЕЙТИ

Шоурум розумного будинку

Записуйся на демонстрацію систем розумного будинку і отримай безкоштовну консультацію експерта в подарунок

ЗАПИСАТИСЯ