logo-ico
Управление отоплением

Управління опаленням

Чи працюєте в офісі, чи просто проводите сімейне дозвілля сидячи біля екрана телевізора. Поки ви зайняті своїми справами, ваш Розумний Дім керує опаленням та стежить за комфортними умовами у кімнатах.

Розумний будинок завжди подбає про те, щоб цілий рік усередині приміщення був комфортний мікроклімат, де і дихається легко, і працюється продуктивно, і відпочинок проходить на ура. З автоматичною системою керування опаленням ваш дім завжди буде вітати вас гарною та чудовою погодою, а тобто такою, якою забажаєте ви.

Постійний контроль температури приміщень та автоматичне керування опаленням попереджає виникнення та розвиток таких ситуацій, як надто холодно, сиро, надто спекотно. Ваш Розумний Дім дарує тільки добре і турботливе тепло, затишок та комфорт. Управління кліматом та теплом у вашому домі дозволить не лише відчувати цілорічну комфортну погоду у домі, а й суттєво економити витрати на енергоресурси до 40%.

Можливості системи:

  • Незалежна терморегуляція окремих приміщень вашої оселі — комора, дитяча, кухня, кабінет, спальня; у кожному окремому приміщенні встановлюється індивідуальний температурний поріг, що забезпечує максимальний комфорт приміщення в залежності від його призначення;
  • Термоконтроль у приміщеннях залежно від пори року та доби; одночасно відстежується температура як усередині приміщення, так і за його межами – створюються сприятливі температурні умови всередині вашого будинку;
  • Завдяки вбудованим температурним датчикам відстежується та регулюється температура у приміщеннях; ви можете як вручну, так автоматично (використання сценаріїв) регулювати та контролювати роботу опалювального обладнання – включення/вимкнення теплої підлоги, радіаторів;
  • Безпека системи опалення в Розумному будинку забезпечується за рахунок своєчасного реагування на надзвичайні ситуації; у разі порушення цілісності труб, виходу з ладу модулів системи опалення, відмови / поломки електричного нагрівального кабелю (тепла підлога) відбувається їхнє повне відключення (знеструмлення); при цьому Ваш Розумний Дім сповістить вас про аварійну ситуацію;

Управление отоплением со сенсорной панели

Як «співпрацюють» Розумний Дім та система опалення.

За комфортну температуру повітря у вашому будинку відповідають такі опалювальні прилади як радіатори, котли, нагрівальні кабелі підлоги та ін. Кожен із цих приладів має свій принцип роботи та виконує свою окрему функцію. Завдання усієї опалювальної техніки одне – обігрів приміщення з мінімальними втратами.

Встановивши параметри бажаної температури для кожної окремої кімнати, ви задаєте системі програму контролю. Управління опаленням може здійснюватись як автоматично, так і вручну. Тепер у приміщеннях буде підтримуватись оптимальна та комфортна температура. Ваш розумний будинок сам визначить для кожного опалювального приладу індивідуальний режим роботи, що дозволить раціонально використовувати опалювальну систему в цілому. Тепер ви з легкістю можете контролювати роботу як усієї системи, так і окремих опалювальних приладів, що дуже зручно.

Ваша «розумна» система опалення сама відкоригує температуру в будинку, якщо за вікном різко похолодало або навпаки потепліло. З огляду на температуру за межами будинку система регулює роботу всіх нагрівальних елементів так, щоб у приміщенні температура залишалася для вас комфортною та оптимальною.

Наприклад, вночі тепла підлога може вимикатися, а до вашого пробудження вона вже нагріється. Ви також зможете програмувати режим роботи теплої підлоги на всі дні тижня.

У разі виходу з ладу опалювального обладнання, збою або припинення електроживлення, система вас про це поінформує і припинить роботу несправних елементів.

За допомогою єдиної панелі ви можете керувати системою опалення так, як вам зручно. Управляти можна і дистанційно – за допомогою смартфону – чи то з офісу, чи з будь-якої точки світу,де є Wi-Fi.

Також зручно прогрівати сауну з офісу чи за розкладом, кожної суботи ввечері,наприклад.

Активуйте режим «всі пішли» і будинок сам про себе подбає.  Опалювальна система буде працювати в економному режимі, споживаючи мінімум енергії. А до вашого повернення температура в будинку знову буде комфортною для вас.

Управление отоплением со смартфона

Навіщо потрібна розумна система опалення?

З Розумним Будинком ви отримуєте домашнє тепло, затишок та комфорт – та якість життя, яку не можуть подарувати елементи домашнього декору. Окрім того опалювальна система із вбудованим інтелектом дозволить вам суттєво економити кошти. Ринок опалювального обладнання рясніє вигідними ціновими пропозиціями, а ось ціни на енергоресурси неухильно зростають. Витративши один раз на розумну систему, ви окупите свої витрати в найближчому майбутньому. У результаті весь клопіт з управління опаленням Розумний Дім бере на себе. А ви отримуєте повний контроль над усім обладнанням не тільки коли вдома, а й за його межами.

Управління кліматом з розумом.

Система Розумний Дім подбає про клімат-контроль. Ваш будинок цілодобово слідкує за такими параметрами як:

  • температура повітря,
  • рівень вологості,
  • кондиціювання,
  • фільтрація повітря.

Ваш Розумний Дім самостійно підготує умови для сну, прогріє кімнату увечері, а до ранку знизить температуру. Варто лише встановити температурний режим на панелі управління.

Керування вентиляцією в залежності від температури та вологості в кожній кімнаті – система клімат-контролю сама визначить коли необхідно відкоригувати (підвищити/зменшити) температуру в приміщенні, вологість, включити чи вимкнути вентиляцію знаючи заздалегідь вказані умови Вашого комфорту в будинку.

Управління іонізацією та озонуванням повітря — Ваш Розумний Дім сам потурбується про те, щоб у всіх кімнатах завжди було свіже, чисте та здорове повітря. Система визначить, коли необхідно очистити повітря від бактерій, плісняви, неприємних запахів або тютюнового диму, вивчивши звички свого господаря. Розумний Дім завжди подбає про Ваше самопочуття та здоровий сон.

Кондиціювання – Розумний Дім керує узгодженою роботою кондиціонерів, спліт-систем з іншими елементами обігріву та охолодження, не вимагаючи вашого втручання.

Управление отоплением с телефона

Комфортне опалення – автоматика управляє радіаторами, теплими підлогами та конвекторами. Можуть використовуватись різні сценарії. Розумний Дім контролює температуру повітря у всіх приміщеннях з використанням ступенів нагріву:

  • у спальні не повинно бути занадто спекотно, а у ванній ж, навпаки, тепло вітається;
  • у коридорах опалення не потрібне взагалі, а у вітальні хотілося б затишного тепла під час перегляду улюбленого фільму або прийому гостей;

Вентиляція – контроль та регулювання подачі повітря. Автоматичне включення в приміщенні, що використовується на даний момент.

Контроль вологості – автоматика управляє узгодженою роботою зволожувачів та вентиляційної системи. Підтримується комфортний рівень вологості у кожному приміщенні.

 

Не відмовляйте собі в комфорті та затишку. Зв’яжіться з нами зараз! Наші експерти дадуть відповідь на всі питання, запропонують найбільш оптимальний варіант саме для Вас, допоможуть обрати необхідне обладнання та порекомендують найкращого інтегратора, який все установить та налаштує.

 

За технологіями для розумного будинку у нас є навчальні семінари

ПЕРЕЙТИ

Шоурум розумного будинку

Записуйся на демонстрацію систем розумного будинку і отримай безкоштовну консультацію експерта в подарунок

ЗАПИСАТИСЯ