Що входить в лінійку виробника Jung

За більш як столітню історію лінійка бренду суттєво збільшилась і нині продовжує розвиватися та активно використовуватися в повсякденному житті.

Серед головних надбань:

– Вимикачі
– Технололія eNet
– Технологія LB-management
– KNX вироби

 

Вимикачі

П’ять діапазонів дизайну, 16 програм, безліч кольорів та незліченні можливості поєднання вкладишів, рамок та пристроїв. Асортимент надзвичайно великий. Продукція компанії Jung прекрасно підійде для будь-якої вимоги в проектуванні та технічному завданні. До речі, Jung має рішення для приватних будинків, ЖК, офісів, ресторанів, готелів та навіть лікарень.

 

Радіошинна система (eNet) відповідає за:

– Ввімкнення/вимкнення світла та штор
– Управління з декількох місць
– Регулювання яскравості світла (димування)
– Можливість управління до 4 груп світла з одного вимикача
– Можливість створювати сценарії зі світлом та шторами
– Можливість віддаленого керування через смартфон та планшет

Технологія LB-management

LB-Management є новою модульною системою для сучасного управління освітленням і жалюзями. Вона пропонує зручні рішення для користувача з урахуванням його запитів. Завдяки поєднанню різних вставок і накладок технологія пропонує рішення в рамках практично будь-якої необхідної функції управління освітленням і жалюзями. При модернізації існуючих установок окремі компоненти (завжди вставка плюс накладка) можна замінити новими компонентами системи LB-Management, а решту продовжувати використовувати.

 

KNX вироби

KNX система JUNG пропонує великі можливості по зручності, безпеці та економії як приватних так і комерційних споруд. Всі домашні функції і численні мультимедійні можливості можуть об’єднуватися в мережу і централізовано управлятися за допомогою технології KNX. Візуалізація і підрахунок енергоспоживання – Розумне Вимірювання, також легко виконуються з використанням технології KNX. Функції окремих компонентів визначаються програмуванням, і можуть бути змінені і адаптовані в будь-який час. Для користувача це означає зручність і гнучкість технології для задоволення індивідуальних потреб.

Smarttech Group – надійний партнер компанії Jung.

Наши менеджеры с удовольствием проконсультируют 
?(044) 545-77-06

Последние новости в нашей рассылке