Керування кліматом в “Розумному домі”

Розумний будинок – це не лише технології, а ціле мистецтво створювати комфорт. І сьогодні ми довідаємося про ще одну з його граней. І мова піде, ні про що інше, як про клімат.

Клімат у загальному значенні цього слова, така річ, до якої інколи важко звикнути. Багато людей переїжджають із країни до країни у пошуках ідеального. Та дозволити це собі звісно ж не кожен може.

А як Ви ставитесь до того, щоб у Вас дома був саме той клімат, за якого б Ваша родина завжди почувалася чудово?! І не потрібно нікуди переїжджати.

Давайте з’ясуємо, як саме влаштоване управління кліматом в розумному домі. І почнемо ми з того, що розкажемо, як працює мікроклімат в оселі.

Для контролю температури приміщення взимку використовують різнопланові опалювальні системи, саме вони виробляють тепло та розповсюджують його Вашим житлом. А від літньої ж спеки рятують кондиціонери. Це звісно, базові речі у жилих приміщеннях. А якщо у Вас, припустімо, винний погріб і температура в ньому скаче в залежності від погоди, та ще й вологість завжди різна? Тут уже потрібна складніша система, аніж звичайна вентиляція. Ось чому існує розподіл всього будинку на кліматичні зони. Саме це дозволяє значно спростити керування кліматом у Вашому розумному будинку.

До того ж, існує безліч різноманітних очищувачів та іонізаторів повітря, котрі убережуть Вас та Ваших близьких від небажаних бактерій та вірусів, у будь-яку пору року.

Для того, аби виконувати свої функції правильно й існує кліматична автоматизація. Важко самому давати раду всім кліматичним системам вдома. Повмикати та відрегулювати самі лише кондиціонери займає левову частку Вашого часу. А можна ж просто на одному пульті керування обрати бажану температуру та продовжити займатися своїми справами.

Крім того, якщо комусь із членів родини не імпонує Ваш клімат, він з легкістю зможе обрати у своїй кімнаті «погоду», яка до вподоби саме йому. Адже функціонал, який надає Розумний дім, дозволяє обирати свої сценарії як для всього будинку, так і для кожного приміщення окремо. Така диференціація дозволяє без зусиль утримувати як винний льох, так і зимовий сад, і загалом будь-яку забаганку господарів. До того ж, управління кліматом в розумному домі уможливлює автоматичне налаштування мікроклімату в залежності від погоди за вікном. А це означає, що коли запрограмувати наш Розумний будинок, він може без Вашої участі аналізувати погоду, і в залежності від неї контролювати температуру приміщень.

Давайте детальніше розглянемо керування кліматом в розумному будинку із позиції підлеглих йому пристроїв.

Перш за все, кліматичний контроль бере на себе не тільки опалювальну функцію, а й охолодження будинку.

  1. Кондиціонування. Це дуже важлива функція, адже здавалося б, що складного у тому, аби керувати кондиціонерами. Та насправді ж налагодження цього процесу – річ не з простих, особливо, якщо кондиціонери в будинку різних моделей. Професіонали Смарттех Груп та їх партнери знайдуть шлях, аби «подружити» між собою будь-яку кількість кондиціонерів та налагодять їхню роботу так, щоб вони працювали і гуртом, і кожен автономно.
  2. Вентиляція. Один із найбільш відповідальних процесів Вашого будинку. І справа стосується не лише кухні, де в основному найбільше запахів. Свіже повітря просто життєво необхідне по всій території дому. Вентиляція у Вашому Розумному домі відстежить якість повітря в приміщенні за допомогою датчиків, та за потреби очистить його до безпечного рівня. Також, можна налаштувати її за сценаріями, які вона безперебійно виконає. Ця опція потрібна більше у спеціальних приміщеннях, таких як винний погріб, сауна, або ж зимовий сад.
  3. Зволоження повітря. Далеко не завжди вдається тримати стабільну вологість у приміщеннях будинку. Для цього інсталюють спеціальні зволожувачі повітря, які регулюють цей аспект. Домашня автоматизація дозволяє перевести ці процеси на новий рівень, адже Ви зможете інтегрувати зволожувач до Вашої системи Розумного будинку і ще керувати та стежити за виконанням ним його функцій. І це все за кілька свайпів екраном смартфону, або натисків на панель керування. І не потрібно переживати, що щось піде не так. Розумний будинок усе контролює за Вас.

Аби трохи резюмувати цю статтю, уточнімо, що система Розумного Будинку дозволить Вам регулювати клімат у Вашому Будинку і будь-якому спеціальному приміщенні без особливих затрат у часі та ресурсах. А це в свою чергу відкриває безмежні можливості в реалізації Ваших бажань. Бібліотека, або колекція мистецтва, винний льох, або сауна, зимова оранжерея, або звичайний гараж – всюди буде ідеальна погода, яка захистить Ваше здоров’я та майно від негараздів за вікном. А спеціалісти зі Смарттех Груп та наші партнери обов’язково допоможуть Вам із цим. 

Наші менеджери з радістю проконсультують
(044) 545-77-06

Последние новости в нашей рассылке