Історія бренда NS Touch

“Історія створення сенсорних вимикачів NS Touch тісно пов’язана з системами домашньої автоматизації. Ми з самого початку обрали найгнучкіші, найстабільніші і найпродуктивніші контролери АМХ і їх неперевершена по функціоналу і стабільності програма TPDesinger, а в майбутньому додаток TPControl,” – розповідає засновник Максим Нікулін.

“Інсталюючи такі системи як освітлення, клімат-контроль, мультимедіа, моніторинг за обладнанням, автоматичні штори, нам завжди хотілося встановлювати круті топ-панелі управління за реалістичну вартість, при цьому логіку створювати самостійно. Але на жаль, а може вже на щастя, ми не знайшли панелі, які відповідали б цим чотирьом критеріям:

  1. Спосіб підключення – електронний сухий контакт або відкритий колектор
  2. Презентабельний зовнішній вигляд – багато крутих по функціоналу панелей були некрасиві і дизайнери всіляко не хотіли їх встановлювати.
  3. Поєднувалося з електричними розетками – без дизайнерів тут теж не обійшлось
  4. Доступна ціна – NS touch конкурує за ціною від 30% до 500% перед подібними існуючими панелями

Нам був потрібен саме такий інтелектуальний вимикач і ми вирішили створити його!

Пошук матеріалу і робота над пробними зразками зайняли рівно рік.

Еко-матеріал – акриловий камінь, ми вибрали через його стійкість, багату палітру, також він знайомий дизайнерам, використовується у виробництві меблів і кухонних поверхонь.

Додавши інкрустацію металом, ми отримали відмінну тактильну поверхню з гарним дизайном. Залишалося зробити електроніку і реалізувати ідею плавного підсвічування і піктограм.

Ще через рік ми показали дизайнерам на виставці «Інтер’єр року» зразки панелей, познайомилися з керівниками JUNG. Зібравши позитивні відгуки дизайнерів і бізнесменів, продовжили подальшу розробку.

Ще через рік ми представили демо-стенди з трьома серіями 80, 85, 90 і релейну станцію RSi8 по бюджетній ціні. Виставка пройшла ще успішніше! З цього моменту ми починали налагоджувати виробництво для серійного випуску!

На сьогоднішній день ми готові зробити близько 3000 одиниць протягом 2021 року.

Ми застосували найкращі компоненти, топові процесори, кращих виробників друкованих плат. Наші інженери і програмісти працювали над створенням NSTouch близько 36 місяців.

Протестувавши розумні вимикачі на власних об’єктах, ми за 2019-2020 році продали і встановили близько 500 одиниць продукції. Обновивши ПО, ми випустили продукт в продаж через кращих фахівців в цій області – компанію Smarttech.

Наші менеджери із задоволенням проконсультують +38 (044) 545 77 06

Последние новости в нашей рассылке