7 головних причин – чому потрібна домашня автоматизація

У кожної людини є свій будинок мрії. Комусь до вподоби величезна вілла з безліччю кімнат та коридорів, іншим – невеличкий дім в лісі. Проте однозначно всім потрібен затишний будинок, куди захочеться постійно повертатися з подорожей чи просто після важкого робочого дня. Де кожен куточок рідний та чекає саме на тебе, де світло запрограмоване так, що вмикається лише там, де потрібно і з необхідною яскравістю. В вашому будинку мрії звучить улюблена музика, ще в кожній кімнаті може бути різна. Температуру сама підтримується на потрібному рівні. Ваш дім знає, що ви пішли на роботу і переходить в економ-режим та вимикає всі розетки, про всяк випадок.

Що ж, з системою домашньої автоматизації – такий будинок – це не мрія, це реальність.

Концепція Розумного будинку зародилась ще з винаходом пульта дистанційного керування Ніколою Тесла в 1898 році. З тих пір домашня автоматизація постійно вдосконалювалася. Завдяки всім безкінечним зусиллям вчених сьогодні в нас є неймовірна система керування будинком, яка не потребує постійного втручання людини – тобто може самостійно керувати вашою оселею.

Домашня автоматизація – це можливість керувати всіма гаджетами вашого будинку (аудіоколонки, термостати, лампи, телевізори, камери, дверні замки, кондиціонери та ін.), економлячи при цьому електроенергію та гроші.

Чому потрібна домашня автоматизація?

Існує 7 головних причин:

1. Дистанційне керування

Забудьте про хвилювання щодо невимкнених прасок та інших приладів – з розумним будинком дуже просто з будь-якої точки планети, маючи лише телефон та інтернет вимкнути всі розетки вашої оселі

2. Інтелектуальна безпека

Елементи домашньої автоматизації можуть допомогти вам в гарантії безпеки вашого будинку. Ви можете зібрати дані за допомогою таких приладів, як камери і датчики. Щохвилини і будь-де ви будете знати, що з вашою оселею все добре.

3. Інтелектуальне освітлення

Різними групами світла в величезному будинку можна керувати за допомогою лише одного смартфона чи стаціонарного планшета. Можна легко змінювати яскравість та інтенсивність світла, додавати супроводжувальне світло вночі та безліч іншого.

4. Керування димуванням

Контроль над теплим та холодним світлом має вирішальне значення в дотриманні максимально натурального освітлення в вашій оселі, а це в свою чергу підніме ваш візуальний та психологічний комфорт. Система допоможе збалансувати натуральне і штучне світло, зменшивши таким чином відблиски та дискомфорт.

5. Аудіо і відео пристрої

Домашня автоматизація допоможе вам керувати аудіо та відеопристроями і створити таким чином вдома релаксуючу атмосферу.

6. Керування сценаріями

Коли справа доходить до налаштування будинку та окремих груп світла, керування сценаріями має дуже важливе значення. Адже атмосферу в будинку можна змінювати постійно, зменшивши десь яскравість ламп.

7. Інтерфейс користувача

Система автоматизації створена для комфорту та зручності. За допомогою простого мобільного додатка можна легко керувати загальною атмосферою оселі.

Наші менеджери із задоволенням проконсультують:
(044) 545-77-06

Последние новости в нашей рассылке