TSW-770R-W

7" настінна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, біла глянцева
Доступна з 30.11.2020
Стильна та універсальна настінна сенсорна панель для застосування з додатком Crestron Home™ OS. Підтримка відображення потокового відео H.265/H.264, інтеркому Rava® SIP, підключення до мережі Wi-Fi® та PoE+ живлення.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: 'TSW-770R-W' в спецификацию

Артикул: TSW-770R-W

Категория: Crestron, Интерфейсы управления, Сенсорные панели

7″ настінна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, біла глянцева
Лінійка Crestron® TSW-770R — це стильна та універсальна настінна сенсорна панель, що була розроблена безпосередньо для використання з додатком Crestron Home™ OS. TSW-770R оснащена ємнісним сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів (178 мм). Мережеве підключення PoE та Wi-Fi®, а також широкий асортимент монтажних аксесуарів спрощує нові інсталяції та модернізацію старих проектів.

Передове керування сенсорним екраном
TSW-770R пропонує елегантний та потужний інтерфейс користувача для керування системами в будинку через додаток Crestron Home. Сенсорна панель забезпечує інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс завдяки можливостям ємнісного сенсору, справжнього зворотнього зв’язку та миттєвого відображення поточного стану. Вбудований датчик наближення пробуджує екран, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Голосове керування
За допомогою вбудованого розпізнавання голосу TSW-770R може використовувати голосові команди для швидкого ввімкнення та вимкнення пристроїв, вибору та відтворення певного джерела мультимедіа, зміни каналу, вибору сцени освітлення, зашторювання, замикання дверей, потановки на охорошу або введення паролю. Просто скажіть команду, а решту виконає Crestron.

Потокове відео
Вбудована підтримка форматів H.265, H.264 та MJPEG дозволяє TSW-770R відображати потокове відео в прямому ефірі з IP-камери та потокового кодера (Crestron DM-TXRX-100-STR або подібних), або комутатору DigitalMedia™. Відео передається на сенсорний екран через Ethernet, усуваючи необхідність у додаткових кабелях.

Rava SIP інтерком
Технологія Rapa SIP Intercom забезпечує гучний VoIP-зв’язок з іншими сенсорними панелями та домофонами з підтримкою Rava. Rava працює через Ethernet, підтримуючи двосторонній зв’язок і не вимагаючи жодного додаткового кабелю. Сумісність з VoIP-телефонами забезпечується завдяки інтеграції з сумісною SIP-системою IP-телефонії або з SIP-сервером, дозволяючи користуватися гучним зв’язком та швидким набором номера, ідентифікацією абонента, дзвінками та іншими можливостями. Вбудоване ехоприглушення забезпечує чіткий та безперебійний двосторонній голосовий зв’язок через вбудовані мікрофон та динаміки.

Додаток Sonos
Sonos і Crestron співпрацюють разом для забезпечення задоволення від музики по всьому будинку. З будь-якої сенсорної панелі будинку переглядайте композиції, виконавців або списки програвання, використовуючи всі можливості, доступні від Sonos, і миттєво програвайте їх у будь-якій кімнаті за допомогою бездротових колонок Sonos® або мультирум аудіосистеми Crestron Sonnex®. Додаток Sonos безпосередньо працює на TSW-770R, що дозволяє повноцінно керувати пристроями Sonos як частиною системи Crestron. Додаток щоночі перевіряє наявність оновлень, тому він завжди актуальний, і підтримує версію контроллеру Sonos S2.

Керування Crestron Home OS
TSW-770R може використовуватися для керування рішенням для дому Crestron Home™ OS. Виберіть додаток Crestron Home на сенсорному екрані, щоб керувати освітленням, шторами, кліматом, медіа, охороною та камерами, включаючи можливість створювати та викликати сцени, які створюють бажану атмосферу у всьому будинку. TSW-770R може бути встановлена у кожній кімнаті, щоб забезпечити легкий доступ до різних функцій Crestron Home як для кімнати, так і для дому.

Дротовий та бездротовий зв’язок
З’єднання з локальною мережею Ethernet — це все, що потрібно для підключення TSW-770R, включаючи усі сигнали керування, відеосигнали, інтерком та живлення в межах одного дроту.

У випадку відсутності дротового Ethernet з’єднання, сенсорну панель також можна підключити до мережі через Wi-Fi-зв’язок, використовуючи локальну точку бездротового доступу.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TSW-770R отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

Захист корпоративного рівня
Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®.

Варіанти кріплень на стіну
За допомогою кронштейна, що входить до комплекту панелі, TSW-770R легко встановлюється в американську електричну монтажну коробку на 2 чи 3 місця або в європейську чи британську електричну монтажну коробку на 2 місця. Для запобігання несанкціонованому зняттю сенсорної панелі передбачена засувка безпеки.

Додаткові варіанти настінного кріплення надаються за допомогою додаткового універсального монтажного кронштейну TSW-UMB-70, передмонтажного кріплення TSW-UMB-70-PMK та монтажної коробки TSW-UMB-70-BBI.

Додаткові монтажні аксесуари
TSW-770R підтримує численні додаткові аксесуари для кріплення, які дозволяють встановлювати сенсорну панель у будь-яких видах інсталяцій:

 • Кріплення для будь-якої поверхні TSW-770-MSMK дозволяє закріпити сенсорну панель TSW-770R на скляній або будь-якій іншій гладкій плоскій поверхні, що ідеально підходить для кріплення панелей бронювання приміщень біля входу до кімнати перемовин.
 • TSW-770/1070-MUMK дозволяє закріпити сенсорну панель до профілю скляної міжкімнатної стіни, вікна чи перегородки
 • Проміжні кріплення TSW‑770/1070‑RMB-1 та TSW‑770/1070‑RMB‑2 дозволяють проводити модернізацію застарілих панелей APAD, CT‑1000, LC‑1000, TPS-4L або TPS‑2000L без необхідності демонтувати старе кріплення та ремонтувати стіну.
 • Комплект для монтажу в рекову стійку TSW-570/770-RMK-1 дозволяє встановлювати сенсорну панель у 19″ рекову стійку з обладнанням. Після встановлення сенсорна панель займає 3U в стійці.
 • Рамка TSW‑770‑FP приховує собою місце встановлення більшої за розміром старої сенсорної панелі серії TSW-760 при її заміні

TSW-770R також сумісна із настінними кріпленнями Wall-Smart®, дякуючи своєму партнерству з Crestron.

Ключові особливості

 • Нове покоління настінних сенсорних панелей Crestron® з додатком Crestron Home™ OS
 • 7-дюймовий (178 мм) широкоформатний кольоровий дисплей з активною матрицею та роздільною здатністю 1280×800 WXGA
 • Ємнісний сенсорний дисплей
 • Вбудований інтерком Rava® SIP
 • Вбудовані динаміки та мікрофон
 • Відображення потокового відео H.265, H.264 або MJPEG
 • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
 • Підключення до мережі Wi‑Fi®
 • Два порти USB 2.0
 • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
 • Налаштування через web-інтерфейс або вбудований інтерфейс панелі
 • Встановлення в електричну монтажну коробку за допомогою кронштейну, що входить у комплект