5″ настінна вертикальна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, чорна глянцева — TSW-570PR-B-S

Стильна та універсальна настінна сенсорна панель портретної орієнтації для застосування з додатком Crestron Home™ OS. Підтримка відображення потокового відео H.265/H.264 та підключення до мережі з PoE+ живленням.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: '5″ настінна вертикальна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, чорна глянцева — TSW-570PR-B-S' в спецификацию

Модель: TSW-570PR-B-S

Категория: Crestron, Інтерфейси керування, Сенсорные панели, Настенные сенсорные панели, Сенсорні панелі

По бренду HDL-BUSPRO у нас есть обучающий семинар

ПЕРЕЙТИ

5″ настінна вертикальна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, чорна глянцева
Лінійка Crestron® TSW‑570PR — це стильна та універсальна настінна сенсорна панель портретної орієнтації, що була розроблена безпосередньо для використання з додатком Crestron Home™ OS. TSW‑570PR оснащена ємнісним сенсорним дисплеєм портретної орієнтації діагоналлю 5 дюймів (127 мм). Мережеве підключення з PoE, а також широкий асортимент монтажних аксесуарів спрощує нові інсталяції та модернізацію старих проектів.

Передове керування сенсорним екраном
TSW‑570PR пропонує елегантний та потужний інтерфейс користувача для керування системами в будинку через додаток Crestron Home. Сенсорна панель забезпечує інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс завдяки можливостям ємнісного сенсору, справжнього зворотнього зв’язку та миттєвого відображення поточного стану. Вбудований датчик наближення пробуджує екран, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Потокове відео
Вбудована підтримка форматів H.265, H.264 та MJPEG дозволяє TSW‑570PR відображати потокове відео в прямому ефірі з IP-камери та потокового кодера (Crestron DM-TXRX-100-STR або подібних), або комутатору DigitalMedia™. Відео передається на сенсорний екран через Ethernet, усуваючи необхідність у додаткових кабелях.

Додаток Sonos
Sonos і Crestron співпрацюють разом для забезпечення задоволення від музики по всьому будинку. З будь-якої сенсорної панелі будинку переглядайте композиції, виконавців або списки програвання, використовуючи всі можливості, доступні від Sonos, і миттєво програвайте їх у будь-якій кімнаті за допомогою бездротових колонок Sonos® або мультирум аудіосистеми Crestron Sonnex®. Додаток Sonos безпосередньо працює на TSW‑570PR, що дозволяє повноцінно керувати пристроями Sonos як частиною системи Crestron. Додаток щоночі перевіряє наявність оновлень, тому він завжди актуальний, і підтримує версію контроллеру Sonos S2.

Керування Crestron Home OS
TSW‑570PR може використовуватися для керування рішенням для дому Crestron Home™ OS. Виберіть додаток Crestron Home на сенсорному екрані, щоб керувати освітленням, шторами, кліматом, медіа, охороною та камерами, включаючи можливість створювати та викликати сцени, які створюють бажану атмосферу у всьому будинку. TSW‑570PR може бути встановлений у кожній кімнаті, щоб забезпечити легкий доступ до різних функцій Crestron Home як для кімнати, так і для дому.

Дротовий зв’язок
З’єднання з локальною мережею Ethernet — це все, що потрібно для підключення TSW‑570PR, включаючи усі сигнали керування, відеосигнали та живлення в межах одного дроту.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TSW‑570PR отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

Захист корпоративного рівня
Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®.

Варіанти кріплень на стіну
Панель TSW-570PR легко встановлюється на стіні з гіпсокартону чи іншій поверхні, використовуючи універсальний монтажний кронштейн TSW-UMB-70, що входить до комплекту та надає наступні варіанти кріплення:

 • Може використовуватися як кінцеве рішення для монтажу нової панелі у вже існуючий монтажний отвір.
 • Може використовуватися разом з передмонтажним кріпленням TSW-UMB-570P-PMK, яке також входить у комплект, для випадків, коли немає необхідності в монтажній коробці.
 • Може використовуватися разом з монтажною коробкою TSW-UMB-70-BBI для монтажу у цегляні та бетонні стіни.

Засувка безпеки також входить у комплект для запобігання несанкціонованому вилученню сенсорної панелі.

TSW-570PR також сумісна із настінними кріпленнями Wall-Smart®, дякуючи своєму партнерству з Crestron.

Ключові особливості

 • Нове покоління настінних сенсорних панелей Crestron® з додатком Crestron Home™ OS
 • 5-дюймовий (127 мм) широкоформатний кольоровий дисплей з активною матрицею та роздільною здатністю 720×1280 HD720
 • Ємнісний сенсорний дисплей
 • Відображення потокового відео H.265, H.264 або MJPEG
 • Додаток домашнього керування звуком Sonos®
 • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
 • Два порти USB 2.0
 • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
 • Налаштування через web-інтерфейс або вбудований інтерфейс панелі
 • Монтаж на стіну за допомогою кронштейну, що входить у комплект