5″ настінна вертикальна сенсорна панель, біла глянцева — TSW-570P-W-S

Стильна та універсальна настінна сенсорна панель портретної орієнтації з можливістю перегляду web-сторінок, підтримкою технологій Crestron HTML5 та Smart Graphics®, індивідуально налаштуємими кнопками, відображенням потокового відео H.265/H.264 та PoE+ живленням. Вбудований додаток передбачає використання панелі для бронювання кімнат.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: '5″ настінна вертикальна сенсорна панель, біла глянцева — TSW-570P-W-S' в спецификацию

Модель: TSW-570P-W-S

Категория: Crestron, Інтерфейси керування, Сенсорные панели, Настенные сенсорные панели, Сенсорні панелі

По бренду HDL-BUSPRO у нас есть обучающий семинар

ПЕРЕЙТИ

5″ настінна вертикальна сенсорна панель, біла глянцева
Лінійка Crestron® TSW‑570P — це стильна та універсальна настінна сенсорна панель портретної орієнтації, що ідеально підходить для житлових та корпоративних застосувань. TSW‑570P оснащена ємнісним сенсорним дисплеєм портретної орієнтації діагоналлю 5 дюймів (127 мм) з індивідуально програмованими кнопками керування, підтримкою технології Smart Graphics® та власних графічних інтерфейсів на основі HTML5. Мережеве підключення з PoE, а також широкий асортимент монтажних аксесуарів спрощує нові інсталяції та модернізацію старих проектів.

Передове керування сенсорним екраном
TSW‑570P пропонує елегантний та потужний інтерфейс користувача для керування системами в будинку, конференц-залі, кімнаті для перемовин або центрі управління. Сенсорна панель забезпечує інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс завдяки можливостям ємнісного сенсору, справжнього зворотнього зв’язку та миттєвого відображення поточного стану. Вбудований датчик наближення пробуджує екран, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Індивідуальне налаштування віртуальних кнопок
TSW‑570P пропонує універсальний рядок меню, заповнений віртуальними кнопками для швидкого доступу до загальних функцій сенсорної панелі. Сенсорна панель постачається з попередньо налаштованими віртуальними кнопками для Вмикнути, Домашня сторінка, Освітлення, Вгору і Вниз. Кожну кнопку можна запрограмувати за допомогою системи керування Crestron, щоб забезпечити необхідні можливості керування, а невикористані кнопки можна приховати. Універсальний рядок меню з’являється або приховується за допомогою простих жестів пальцем на сенсорному екрані.

Динамічний інтерфейс користувача
TSW‑570P підтримує інтерфейси користувача, створені за допомогою технологій Crestron HTML5 та Smart Graphics, що забезпечують більшу гнучкість для розробників інтерфейсу та програмістів.

 • Crestron HTML5 User Interface дозволяє розробникам створювати сучасні інтерфейси з насиченими та зручними елементами керування, використовуючи сучасні веб-методології. Засоби розробки Crestron HTML5 User interface використовуються для спрощення створення інтерфейсів користувача, побудованих на стандартних веб-технологіях
 • Smart Graphics дозволяє програмістам інтегрувати в свої інтерфейси користувача елементи керування плавними жестами, анімований зворотній зв’язок, метадані, вбудовані програми та віджети, та відображення потокового відео. Smart Graphics дозволяє використовувати такі динамічні об’єкти, як графічні кнопки та повзунки, списки та панелі інструментів, об’єкти перетягування, інформаційні віджети, заставки та індивідуальні теми.

Потокове відео
Вбудована підтримка форматів H.265, H.264 та MJPEG дозволяє TSW‑570P відображати потокове відео в прямому ефірі з IP-камери та потокового кодера (Crestron DM-TXRX-100-STR або подібних), або комутатору DigitalMedia™. Відео передається на сенсорний екран через Ethernet, усуваючи необхідність у додаткових кабелях.

Додаток Sonos
Sonos і Crestron співпрацюють разом для забезпечення задоволення від музики по всьому будинку. З будь-якої сенсорної панелі будинку переглядайте композиції, виконавців або списки програвання, використовуючи всі можливості, доступні від Sonos, і миттєво програвайте їх у будь-якій кімнаті за допомогою бездротових колонок Sonos® або мультирум аудіосистеми Crestron Sonnex®. Додаток Sonos безпосередньо працює на TSW‑570P, що дозволяє повноцінно керувати пристроями Sonos як частиною системи Crestron. Додаток щоночі перевіряє наявність оновлень, тому він завжди актуальний, і підтримує версію контроллеру Sonos S2.

Додаток Crestron для бронювання приміщень
Як частину повноцінного рішення для бронювання приміщень, TSW‑570P може бути застосована як панель бронювання за допомогою додатку Crestron для бронювання приміщень. Панель бронювання від Crestron може бути встановлена біля входу в кімнату для переговорів, щоб відобразити наявність кімнати в даний час та для перегляду її графіку впродовж дня. При бажанні, приміщення можна зарезервувати на місці для проведення зустрічі. Датчик присутності CEN-ODT-C-POE також може бути зв’язаний з сенсорною панеллю та передавати на додаток для бронювання поточний стан зайнятості приміщення, щоб дізнатися що на подію не прийшли або приміщення незаплановано зайняте.

Запустивши додаток Crestron для бронювання приміщень, TSW‑570P інтегрується безпосередньо з програмним забезпеченням Crestron Fusion®, Microsoft Exchange Server® (для користувачів Outlook® та Office 365®), Google Calendar™ (включаючи G Suite™), CollegeNET® 25Live® або Ad Astra™. Програмне забезпечення IBM® Notes® також підтримується через локальний сервер Crestron Fusion.

Керування Crestron Home OS
TSW‑570P може використовуватися для керування рішенням для дому Crestron Home™ OS. Виберіть додаток Crestron Home на сенсорному екрані, щоб керувати освітленням, шторами, кліматом, медіа, охороною та камерами, включаючи можливість створювати та викликати сцени, які створюють бажану атмосферу у всьому будинку. TSW‑570P може бути встановлений у кожній кімнаті, щоб забезпечити легкий доступ до різних функцій Crestron Home як для кімнати, так і для дому.

Перегляд web-сторінок
За допомогою вбудованого web-браузера TSW‑570P забезпечує доступ до онлайн-ресурсів та web-служб, що дає змогу використовувати панель для керування іншими пристроями через web-інтерфейс без необхідності шукати вільний планшет або підключати до мережі смартфон.

Дротовий зв’язок
З’єднання з локальною мережею Ethernet — це все, що потрібно для підключення TSW‑570P, включаючи усі сигнали керування, відеосигнали та живлення в межах одного дроту.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TSW‑570P отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

ПРИМІТКА: PoE+ необхідний при підключенні таблички доступності приміщення через USB.

Аксесуари для бронювання приміщень
TSW‑570P надає два високошвидкісні порти USB 2.0 для підключення підтримуваних Crestron аксесуарів для бронювання приміщень до сенсорного екрану. Таблички для приміщень SSW-EL та SSC-EL можуть відображати з обох боків номер приміщення чи його назву, які індивідуально гравіюються на акриловій певерхні. SIW-100 використовується для настінної індикації стану приміщення.

Захист корпоративного рівня
Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®. Ці заходи є необхідними для захисту вашої мережі від перебоїв у роботі та зловмисних вторгнень, а також для забезпечення відповідності політикам безпеки, що діють у вашій організації. Хмарний сервіс забезпечує та керує упорядкованими процесами по налаштуванню, моніторингу та оновленню кожної сенсорної панелі в вашій мережі. Додаткова підтримка SNMP дозволяє контролювати сенсорну панель вашим ІТ-адміністратором.

Сервіс XiO Cloud
TSW‑570P сумісна із сервісом Crestron XiO Cloud®, який є платформою IoT (Інтернет речей) для віддаленого забезпечення, моніторингу та керування пристроями Crestron у межах підприємства або всієї клієнтської бази. Побудований на платформі Microsoft® Azure® та використовує провідну технологію Azure IoT Hub, сервіс XiO Cloud дозволяє інсталяторам та ІТ-фахівцям розгортати та керувати тисячами пристроїв за той час, який раніше витрачався на керування лише одним пристроєм. На відміну від інших хмарних рішень на основі віртуальних машин, служби Azure надають необмежену масштабованість відповідно до постійно зростаючих потреб підприємства.

Варіанти кріплень на стіну
Панель TSW-570P легко встановлюється на стіні з гіпсокартону чи іншій поверхні, використовуючи універсальний монтажний кронштейн TSW-UMB-70, що входить до комплекту та надає наступні варіанти кріплення:

 • Може використовуватися як кінцеве рішення для монтажу нової панелі у вже існуючий монтажний отвір.
 • Може використовуватися разом з передмонтажним кріпленням TSW-UMB-570P-PMK, яке також входить у комплект, для випадків, коли немає необхідності в монтажній коробці.
 • Може використовуватися разом з монтажною коробкою TSW-UMB-70-BBI для монтажу у цегляні та бетонні стіни.

Засувка безпеки також входить у комплект для запобігання несанкціонованому вилученню сенсорної панелі.

TSW-570P також сумісна із настінними кріпленнями Wall-Smart®, дякуючи своєму партнерству з Crestron.

Ключові особливості

 • Нове покоління настінних сенсорних панелей Crestron®
 • 5-дюймовий (127 мм) широкоформатний кольоровий дисплей з активною матрицею та роздільною здатністю 720×1280 HD720
 • Ємнісний сенсорний дисплей
 • Індивідуально налаштовувані віртуальні кнопки управління
 • Підтримка проектів Crestron HTML5 та Smart Graphics®
 • Відображення потокового відео H.265, H.264 або MJPEG
 • Додатки для Crestron Home™ OS, домашнього керування звуком Sonos® та для бронюванню кімнат
 • Вбудований web-браузер
 • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
 • Два порти USB 2.0 для додаткових аксесуарів з бронювання приміщень
 • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
 • Налаштування через web-інтерфейс, хмарний сервіс або вбудований інтерфейс панелі
 • Монтаж на стіну за допомогою кронштейну, що входить у комплект