TSW-1070-LB-B-S

Боковий індикатор доступності приміщень для панелей серії TSW-1070, чорний глянцевий
Кріпиться до сенсорних панелей серії TSW-1070 або TSS-1070 та забезпечує візуальну індикацію стану доступності приміщення на 180°, підсвічуючи зеленим, якщо кімната доступна, і червоним, коли воня зайнята, з опціями для змішування кольорів та програмування.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: 'TSW-1070-LB-B-S' в спецификацию

Артикул: TSW-1070-LB-B-S

Категория: Crestron, Сенсорные панели, Аксессуары

Боковий індикатор доступності приміщень для панелей серії TSW-1070, чорний глянцевий
Crestron® TSW-1070-LB — це світловий індикатор доступності приміщення, призначений для використання з сенсорними панелями серії TSW-1070 або TSS-1070. TSW-1070-LB забезпечує візуальну індикацію доступності приміщення на 180° як частину повного рішення по бронюванню приміщень. TSW-1070-LB легко кріпиться до задньої частини сенсорної панелі та підсвічує яскраво-зеленим або червоним кольором, щоб вказати статус доступності приміщення, з опціями для змішування кольорів та програмування. TSW-1070-LB відрізняється чистим, стильним зовнішнім виглядом та яскравим кольоровим підсвічуванням, що доповнює будь-яке корпоративне офісне середовище, а також енергоефективним споживанням енергії менше 2 Вт.

Статус доступності приміщення
Використовуючи разом з додатками для бронювання приміщень, TSW-1070-LB просто підключається до сенсорної панелі по USB і не вимагає спеціального програмування або конфігурування. Колір підсвічування контролюється додатком для бронювання, який працює на сенсорній панелі та синхронізується з Crestron Fusion® або іншою системою бронювання приміщень. TSW-1070-LB світить зеленим, коли кімната доступна, і червоним, коли кімната зайнята. Він також може блимати, вказуючи на повідомлення про екстрене повідомлення, що транслюється від Crestron Fusion.

Спеціальне змішування кольорів RGB
Для індивідуальних потреб TSW-1070-LB можна налаштувати на підсвічування майже будь-яким кольором. TSW-1070-LB оснащений триколірними світлодіодами RGB, які дозволяють отримати повний спектр кольорів, поєднуючи червоні, зелені та сині елементи з кроком в 1%. Індивідуальне змішування кольорів RGB здійснюється або безпосередньо через сенсорну панель, або за допомогою спеціального програмування системи керування. Систему керування Crestron, підключену до сенсорної панелі, можна запрограмувати на підтримку різних функціональних можливостей, дозволяючи кольори плавно чергуватись, згасати та засвічуватись або блимати за вашими потребами.

Універсальність використання кріплень
TSW-1070-LB сумісний з різними рішеннями для кріплення сенсорних панелей для бронювання приміщень серії TSW-70, та може використовуватись разом з Універсальним монтажним кронштейном TSW-70-UMB, Кріпленням до будь-якої поверхні TSW-1070-MSMK та Кріпленням до профілів TSW-770/1070-MUMK.

Ключові особливості

  • Забезпечує візуальну індикацію доступності кімнати для переговорів на 180° для сенсорних панелей серії TSW-1070 або TSS-1070
  • Має стильний зовнішній вигляд, призначений для доповнення корпоративних офісних умов
  • Підсвічує яскраво-зеленим або червоним кольором, щоб чітко вказати статус кімнати
  • Підтримує змішування кольорів RGB, щоб забезпечити майже будь-яке кольорове підсвічування
  • Енергоефективний при споживанні енергії менше 2 Вт
  • Легко кріпиться до задньої частини сенсорної панелі
  • Підключення по USB одним дротом
  • Сумісний з різними кріпленнями
  • Доступний в чорному або білому кольорі