TSW-1070-GV-W-S

10" настінна сенсорна панель, версія для урядових організацій, біла глянцева
Стильна та універсальна настінна сенсорна панель з можливістю перегляду web-сторінок, підтримкою технологій Crestron HTML5 та Smart Graphics®, індивідуально налаштуємими кнопками, відображенням потокового відео H.265/H.264 та PoE+ живленням. Вбудовані додатки передбачають використання панелі для бронювання кімнат, проведення конференцій та керуванням будинком.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: 'TSW-1070-GV-W-S' в спецификацию

Артикул: TSW-1070-GV-W-S

Категория: Crestron, Интерфейсы управления, Сенсорные панели

10″ настінна сенсорна панель, версія для урядових організацій, біла глянцева
Лінійка Crestron® TSW‑1070-GV — це стильна та універсальна настінна сенсорна панель, що ідеально підходить для житлових та корпоративних застосувань. TSW‑1070 оснащена ємнісним сенсорним дисплеєм діагоналлю 10,1 дюйма (257 мм) з індивідуально програмованими кнопками керування, підтримкою технології Smart Graphics® та власних графічних інтерфейсів на основі HTML5. Мережеве підключення PoE, а також широкий асортимент монтажних аксесуарів спрощує нові інсталяції та модернізацію старих проектів.

ПРИМІТКА: Серія TSW‑1070-GV — це модифікована версія серії TSW‑1070, яка виключає мікрофон, Bluetooth® маячок та мережеве підключення Wi-Fi®, щоб відповідати державним програмам, що вимагають додаткової конфіденційності та безпеки.

Передове керування сенсорним екраном
TSW‑1070-GV пропонує елегантний та потужний інтерфейс користувача для керування системами в будинку, конференц-залі, кімнаті для перемовин або центрі управління. Сенсорна панель забезпечує інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс завдяки можливостям ємнісного сенсору, справжнього зворотнього зв’язку та миттєвого відображення поточного стану. Вбудований датчик наближення пробуджує екран, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Індивідуальне налаштування віртуальних кнопок
TSW‑1070-GV пропонує універсальний рядок меню, заповнений віртуальними кнопками для швидкого доступу до загальних функцій сенсорної панелі. Сенсорна панель постачається з попередньо налаштованими віртуальними кнопками для Вмикнути, Домашня сторінка, Освітлення, Вгору і Вниз. Кожну кнопку можна запрограмувати за допомогою системи керування Crestron, щоб забезпечити необхідні можливості керування, а невикористані кнопки можна приховати. Універсальний рядок меню з’являється або приховується за допомогою простих жестів пальцем на сенсорному екрані.

Динамічний інтерфейс користувача
TSW‑1070-GV підтримує інтерфейси користувача, створені за допомогою технологій Crestron HTML5 та Smart Graphics, що забезпечують більшу гнучкість для розробників інтерфейсу та програмістів.

  • Crestron HTML5 User Interface дозволяє розробникам створювати сучасні інтерфейси з насиченими та зручними елементами керування, використовуючи сучасні веб-методології. Засоби розробки Crestron HTML5 User interface використовуються для спрощення створення інтерфейсів користувача, побудованих на стандартних веб-технологіях
  • Smart Graphics дозволяє програмістам інтегрувати в свої інтерфейси користувача елементи керування плавними жестами, анімований зворотній зв’язок, метадані, вбудовані програми та віджети, та відображення потокового відео. Smart Graphics дозволяє використовувати такі динамічні об’єкти, як графічні кнопки та повзунки, списки та панелі інструментів, об’єкти перетягування, інформаційні віджети, заставки та індивідуальні теми.

Потокове відео
Вбудована підтримка форматів H.265, H.264 та MJPEG дозволяє TSW‑1070-GV відображати потокове відео в прямому ефірі з IP-камери та потокового кодера (Crestron DM-TXRX-100-STR або подібних), або комутатору DigitalMedia™. Відео передається на сенсорний екран через Ethernet, усуваючи необхідність у додаткових кабелях.

Додаток Sonos
Sonos і Crestron співпрацюють разом для забезпечення задоволення від музики по всьому будинку. З будь-якої сенсорної панелі будинку переглядайте композиції, виконавців або списки програвання, використовуючи всі можливості, доступні від Sonos, і миттєво програвайте їх у будь-якій кімнаті за допомогою бездротових колонок Sonos® або мультирум аудіосистеми Crestron Sonnex®. Додаток Sonos безпосередньо працює на TSW‑1070-GV, що дозволяє повноцінно керувати пристроями Sonos як частиною системи Crestron. Додаток щоночі перевіряє наявність оновлень, тому він завжди актуальний, і підтримує версію контроллеру Sonos S2.

Додаток Crestron для бронювання приміщень
Як частину повноцінного рішення для бронювання приміщень, TSW‑1070-GV може бути застосована як панель бронювання за допомогою додатку Crestron для бронювання приміщень. Панель бронювання від Crestron може бути встановлена біля входу в кімнату для переговорів, щоб відобразити наявність кімнати в даний час та для перегляду її графіку впродовж дня. При бажанні, приміщення можна зарезервувати на місці для проведення зустрічі. Датчик присутності CEN-ODT-C-POE також може бути зв’язаний з сенсорною панеллю та передавати на додаток для бронювання поточний стан зайнятості приміщення, щоб дізнатися що на подію не прийшли або приміщення незаплановано зайняте.

Запустивши додаток Crestron для бронювання приміщень, TSW‑1070-GV інтегрується безпосередньо з програмним забезпеченням Crestron Fusion®, Microsoft Exchange Server® (для користувачів Outlook® та Office 365®), Google Calendar™ (включаючи G Suite™), CollegeNET® 25Live® або Ad Astra™. Програмне забезпечення IBM® Notes® також підтримується через локальний сервер Crestron Fusion.

Сторонні додатки для бронювання
TSW‑1070-GV також включає підтримку різних сторонніх додатків для бронювання. Нові продукти доступні за допомогою оновлення прошивки. Який би продукт ви не обрали, налаштування на стільки просте, що зводиться до підключення сенсорної панелі до мережі та вибору додатку через web-інтерфейс або вбудований інтерфейс налаштування. Обраний додаток завантажується з хмари та встановлюється на сенсорній панелі без необхідності будь-якого програмування та системи керування.

Додаток Zoom Rooms
Додаток керування конференціями Zoom Rooms™ дозволяє TSW‑1070-GV використовуватись як сенсорна панель керування програмним рішенням для конференцій та спільної роботи Zoom Rooms. TSW‑1070-GV пропонує чудову альтернативу звичайному споживчому планшету, забезпечуючи більш надійну та безпечну платформу. TSW‑1070-GV може бути налаштований, щоб запускати виключно програму Zoom Rooms, або дозволяти перемикатися між програмою Zoom Rooms та режимом керування приміщенням. Останній варіант використовується для інтеграції конференцій Zoom Rooms у більшу AV-систему, забезпечуючи при цьому сенсорний екран для обох.

ПРИМІТКА. Ультразвуковий сигнал наближення від Zoom підтримується в середньому до 2,74м від сенсорної панелі TSW‑1070-GV до пристрою користувача. Діапазон залежить від шуму навколишнього середовища, чутливості пристрою користувача та орієнтації до сенсорної панелі.

Додаток Microsoft Teams
Рішення для онлайн-зустрічей Microsoft Teams® — це центр спільної роботи у платформі Office 365®, що залучає людей задля обміну повідомленнями, передачі голосу через IP, онлайнових зустрічей, конференцій, обміну вмістом та спільної роботи. Додаток Microsoft Teams на TSW‑1070-GV дозволяє проводити презентації, дзвінки, конференції та спільну роботу — все через єдину сенсорну консоль, із надзвичайним двостороннім широкосмуговим аудіо та HD-відео. Завдяки знайомому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу Microsoft Teams, забезпечується відповідна послідовність дій користувачів у будь-якому просторі для нарад, надаючи просте керування, вбудований календар та приєднання до нарад одним дотиком.

ПРИМІТКА. TSW‑1070 повинна працювати в режимі Microsoft Teams спільно з UC-ENGINE або UC-BRKT-100-ASSY.

Керування Crestron Home OS
TSW‑1070-GV може використовуватися для керування рішенням для дому Crestron Home™ OS. Виберіть додаток Crestron Home на сенсорному екрані, щоб керувати освітленням, шторами, кліматом, медіа, охороною та камерами, включаючи можливість створювати та викликати сцени, які створюють бажану атмосферу у всьому будинку. TSW‑1070-GV може бути встановлений у кожній кімнаті, щоб забезпечити легкий доступ до різних функцій Crestron Home як для кімнати, так і для дому.

Перегляд web-сторінок
За допомогою вбудованого web-браузера TSW‑1070-GV забезпечує доступ до онлайн-ресурсів та web-служб, що дає змогу використовувати панель для керування іншими пристроями через web-інтерфейс без необхідності шукати вільний планшет або підключати до мережі смартфон.

Дротовий зв’язок
З’єднання з локальною мережею Ethernet — це все, що потрібно для підключення TSW‑1070-GV, включаючи усі сигнали керування, відеосигнали, інтерком та живлення в межах одного дроту.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TSW‑1070-GV отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

ПРИМІТКА: PoE+ необхідний при підключенні світлової підсвітки або таблички доступності приміщення через USB.

Аксесуари для бронювання приміщень
TSW‑1070-GV надає два високошвидкісні порти USB 2.0 для підключення підтримуваних Crestron аксесуарів для бронювання приміщень до сенсорного екрану.

  • Світлові бокові індикатори серії TSW-1070-LB-W-S забезпечують візуальну індикацію стану доступності приміщення на 180°, підсвічуючи зеленим, якщо кімната доступна, і червоним, коли воня зайнята, з опціями для змішування кольорів та програмування.
  • Таблички для приміщень SSW-EL та SSC-EL можуть відображати з обох боків номер приміщення чи його назву, які індивідуально гравіюються на акриловій певерхні. SIW-100 використовується для настінної індикації стану приміщення.

Захист корпоративного рівня
Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®. Ці заходи є необхідними для захисту вашої мережі від перебоїв у роботі та зловмисних вторгнень, а також для забезпечення відповідності політикам безпеки, що діють у вашій організації. Хмарний сервіс забезпечує та керує упорядкованими процесами по налаштуванню, моніторингу та оновленню кожної сенсорної панелі в вашій мережі. Додаткова підтримка SNMP дозволяє контролювати сенсорну панель вашим ІТ-адміністратором.

Сервіс XiO Cloud
TSW‑1070-GV сумісна із сервісом Crestron XiO Cloud®, який є платформою IoT (Інтернет речей) для віддаленого забезпечення, моніторингу та керування пристроями Crestron у межах підприємства або всієї клієнтської бази. Побудований на платформі Microsoft® Azure® та використовує провідну технологію Azure IoT Hub, сервіс XiO Cloud дозволяє інсталяторам та ІТ-фахівцям розгортати та керувати тисячами пристроїв за той час, який раніше витрачався на керування лише одним пристроєм. На відміну від інших хмарних рішень на основі віртуальних машин, служби Azure надають необмежену масштабованість відповідно до постійно зростаючих потреб підприємства.

Варіанти кріплень на стіну
За допомогою кронштейна, що входить до комплекту панелі, TSW‑1070-GV легко встановлюється в американську електричну монтажну коробку на 2 чи 3 місця або в європейську чи британську електричну монтажну коробку на 2 місця. Для запобігання несанкціонованому зняттю сенсорної панелі передбачена засувка безпеки.

Додаткові варіанти настінного кріплення надаються за допомогою додаткового універсального монтажного кронштейну TSW-UMB-70, передмонтажного кріплення TSW-UMB-70-PMK та монтажної коробки TSW-UMB-70-BBI.

Додаткові монтажні аксесуари
TSW‑1070-GV підтримує численні додаткові аксесуари для кріплення, які дозволяють встановлювати сенсорну панель у будь-яких видах інсталяцій:

  • Кріплення для будь-якої поверхні TSW-1070-MSMK дозволяє закріпити сенсорну панель TSW‑1070-GV на скляній або будь-якій іншій гладкій плоскій поверхні, що ідеально підходить для кріплення панелей бронювання приміщень біля входу до кімнати перемовин.
  • TSW-770/1070-MUMK дозволяє закріпити сенсорну панель до профілю скляної міжкімнатної стіни, вікна чи перегородки
  • Проміжні кріплення TSW‑770/1070‑RMB-1, TSW‑770/1070‑RMB‑2 та TSW‑1070‑RMB‑3 дозволяють проводити модернізацію застарілих панелей APAD, CT‑1000, LC‑1000, TPS-4L, TPS-6L або TPS‑2000L без необхідності демонтувати старе кріплення та ремонтувати стіну.
  • Комплект для монтажу в рекову стійку TSW-1070-RMK-2 дозволяє встановлювати сенсорну панель у 19″ рекову стійку з обладнанням. Після встановлення сенсорна панель займає 4U в стійці.

TSW‑1070-GV також сумісна із настінними кріпленнями Wall-Smart®, дякуючи своєму партнерству з Crestron.

Ключові особливості

  • Нове покоління настінних сенсорних панелей Crestron®
  • 10,1-дюймовий (257 мм) широкоформатний кольоровий дисплей з активною матрицею та роздільною здатністю 1920×1200 WUXGA
  • Ємнісний сенсорний дисплей
  • Індивідуально налаштовувані віртуальні кнопки управління
  • Підтримка проектів Crestron HTML5 та Smart Graphics®
  • Вбудовані динаміки
  • Відображення потокового відео H.265, H.264 або MJPEG
  • Додатки для домашнього керування звуком Sonos®, керування конференціями Zoom Rooms™, рішення для онлайн-зустрічей Microsoft Teams® та різноманітних сервісів по бронюванню кімнат
  • Вбудований web-браузер
  • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
  • Два порти USB 2.0 для додаткових аксесуарів з бронювання приміщень
  • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
  • Налаштування через web-інтерфейс, хмарний сервіс або вбудований інтерфейс панелі
  • Встановлення в електричну монтажну коробку за допомогою кронштейну, що входить у комплект