10″ настінна сенсорна панель для бронювання приміщень, біла глянцева, з індикатором TSW-1070-LB-W-S — TSS-1070-W-S-LB KIT

Стильна та універсальна настінна сенсорна панель, що була розроблена для використання з корпоративними системами бронювання приміщень. Безпосередньо інтегрується з різними сервісами бронювання приміщень. Легко та швидко монтується, налаштовується через простий вбудований web-інтерфейс, керується через хмарний сервіс та не потребує системи керування чи програмування.
Включає в комплект боковий індикатор доступності приміщень TSW-1070-LB для завершеного рішення з бронювання приміщень.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: '10″ настінна сенсорна панель для бронювання приміщень, біла глянцева, з індикатором TSW-1070-LB-W-S — TSS-1070-W-S-LB KIT' в спецификацию

Модель: TSS-1070-W-S-LB KIT

Категория: Crestron, Інтерфейси керування, Сенсорные панели, Настенные сенсорные панели, Сенсорні панелі

По бренду HDL-BUSPRO у нас есть обучающий семинар

ПЕРЕЙТИ

10″ настінна сенсорна панель для бронювання приміщень, біла глянцева, з індикатором TSW-1070-LB-W-S
Сенсорні панелі серії Crestron® TSS-1070 призначені для вдосконалення та спрощення бронювання приміщень на підприємстві. TSS-1070 монтується біля входу в кімнату для переговорів, щоб відобразити наявність кімнати в даний час та для перегляду її графіку впродовж дня, крім того вони легко інтегруються з різними популярними сервісами бронювання.
У комплект TSS-1070-LB KIT входить боковий індикатор доступності приміщень TSW-1070-LB разом з сенсорною панеллю, що забезпечує повноцінне коробкове рішення для бронювання приміщень.

Додаток Crestron для бронювання приміщень
Вбудований додаток Crestron для бронювання приміщень допомагає організаціям максимізувати продуктивність та керувати використанням кожного простору для зустрічей. При бажанні приміщення можна зарезервувати на місці для проведення зустрічі. Датчик присутності CEN-ODT-C-POE також може бути зв’язаний з сенсорною панеллю та передавати на додаток для бронювання поточний стан зайнятості приміщення, щоб дізнатися що на подію не прийшли або приміщення незаплановано зайняте.

Запустивши додаток Crestron для бронювання приміщень, TSS-1070 інтегрується безпосередньо з програмним забезпеченням Crestron Fusion®, Microsoft Exchange Server® (для користувачів Outlook® та Office 365®), Google Calendar™ (включаючи G Suite™), CollegeNET® 25Live® або Ad Astra™. Програмне забезпечення IBM® Notes® також підтримується через локальний сервер Crestron Fusion.

Сторонні додатки для бронювання
TSS-1070 також включає підтримку різних сторонніх додатків для бронювання. Нові продукти доступні за допомогою оновлення прошивки. Який би продукт ви не обрали, налаштування на стільки просте, що зводиться до підключення сенсорної панелі до мережі та вибору додатку через web-інтерфейс або вбудований інтерфейс налаштування. Обраний додаток завантажується з хмари та встановлюється на сенсорній панелі без необхідності будь-якого програмування та системи керування.

Створені для корпоративних систем бронювання
TSS-1070 — це пристрій корпоративного класу, розроблений з урахуванням усіх потреб корпоративного офісу, конференц-центру або закладу вищої освіти. Його ємнісний дисплей розміром 10,1 дюйма (257 мм) забезпечує інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, призначений для бронювання приміщень та перегляду важливих деталей наради. Інтерфейс користувача можна налаштувати та закріпити за допомогою вибору фонових зображень та логотипів. Також доступна менша версія 178 мм (7 дюймів) (серія TSS‑770)

Функціональна: TSS-1070 забезпечує все необхідне для додатків для бронювання в одному компактному блоці, який кріпиться у стандартну монтажну коробку або отвір. TSS-1070 пропонує високошвидкісне підключення Ethernet та PoE/PoE +, або для розгортань без доступу до Ethernet його можна підключити до мережі Wi‑Fi® через локальну точку бездротового доступу (WAP).

Універсальна: Crestron пропонує безліч варіантів монтажу для кріплення TSS-1070 до гіпсокартону, цегли, скла, стійок та інших поверхонь. Додаткові аксесуари світлової індикації доступні для збільшення видимості стану доступності кімнати.

Надійна: Споживчі планшети призначені для мобільних портативних пристроїв, а не для постійного встановлення. На відміну від цього, сенсорні панелі Crestron створені спеціально для постійної установки та надійної роботи цілодобово та без вихідних у комерційному середовищі. Щоб переконатися, що сенсорний екран використовує найновіші функції, TSS-1070 щоночі перевіряє наявність оновлень додатків та автоматично завантажує останню версію.

Безпечна: Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®. Ці заходи є необхідними для захисту вашої мережі від перебоїв у роботі та зловмисних вторгнень, а також для забезпечення відповідності політикам безпеки, що діють у вашій організації.

Керована: Хмарний сервіс забезпечує та керує упорядкованими процесами по налаштуванню, моніторингу та оновленню кожної сенсорної панелі в вашій мережі. Додаткова підтримка SNMP дозволяє контролювати сенсорну панель вашому ІТ-адміністратору разом з іншими мережевими пристроями.

Економічно вигідна: сенсорні панелі Crestron мають очевидні переваги перед іншими альтернативами, але це не означає, що вони коштують дорожче. Серія TSS-1070 забезпечує порівнянне або дешевше рішення порівняно з покупкою планшетів з усією додатковою периферією та необхідним обслуговуванням.

Додаткові індикатори стану
TSS-1070 надає два високошвидкісні порти USB 2.0 для підключення підтримуваних Crestron аксесуарів для бронювання приміщень до сенсорної панелі, що вдосконалює корпоративне рішення для бронюванн приміщень.

 • Світлові бокові індикатори серії TSW-1070-LB, що входять у комплект, забезпечують візуальну індикацію стану доступності приміщення на 180°, підсвічуючи зеленим, якщо кімната доступна, і червоним, коли воня зайнята, з опціями для змішування кольорів та програмування.
 • Таблички для приміщень SSW-EL та SSC-EL можуть відображати з обох боків номер приміщення чи його назву, які індивідуально гравіюються на акриловій певерхні. SIW-100 використовується для настінної індикації стану приміщення.

Bluetooth-маячок
Вбудований Bluetooth® маячок, що виявляє наближення, покращує персоналізацію системи Crestron, дозволяючи смартфону або планшету завжди знати, в якому приміщенні він знаходиться. Він працює з додатками Crestron Go App та Crestron App, щоб визначити, коли мобільний пристрій знаходиться в тій самій кімнаті, де є маяк, або поруч із нею, і сигналізує мобільному додатку про автоматичне відображення відповідних елементів керування та інформації для кімнати.

Датчик наближення та регулювання яскравості
Вбудований датчик наближення пробуджує екран TSS-1070, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TSS-1070 отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

ПРИМІТКА: PoE+ необхідний при підключенні світлової підсвітки або таблички доступності приміщення через USB.

Сервіс XiO Cloud
TSS-1070 сумісна із сервісом Crestron XiO Cloud®, який є платформою IoT (Інтернет речей) для віддаленого забезпечення, моніторингу та керування пристроями Crestron у межах підприємства або всієї клієнтської бази. Побудований на платформі Microsoft® Azure® та використовує провідну технологію Azure IoT Hub, сервіс XiO Cloud дозволяє інсталяторам та ІТ-фахівцям розгортати та керувати тисячами пристроїв за той час, який раніше витрачався на керування лише одним пристроєм. На відміну від інших хмарних рішень на основі віртуальних машин, служби Azure надають необмежену масштабованість відповідно до постійно зростаючих потреб підприємства.

Варіанти кріплень на стіну
За допомогою кронштейна, що входить до комплекту панелі, TSS-1070 легко встановлюється в американську електричну монтажну коробку на 2 чи 3 місця або в європейську чи британську електричну монтажну коробку на 2 місця. Для запобігання несанкціонованому зняттю сенсорної панелі передбачена засувка безпеки.

Додаткові варіанти настінного кріплення надаються за допомогою додаткового універсального монтажного кронштейну TSW-UMB-70, передмонтажного кріплення TSW-UMB-70-PMK та монтажної коробки TSW-UMB-70-BBI.

Додаткові монтажні аксесуари
TSS-1070 підтримує численні додаткові аксесуари для кріплення, які дозволяють встановлювати сенсорну панель у будь-яких видах інсталяцій:

 • Кріплення для будь-якої поверхні TSW-1070-MSMK дозволяє закріпити сенсорну панель TSS-1070 на скляній або будь-якій іншій гладкій плоскій поверхні, що ідеально підходить для кріплення панелей бронювання приміщень біля входу до кімнати перемовин.
 • TSW-770/1070-MUMK дозволяє закріпити сенсорну панель до профілю скляної міжкімнатної стіни, вікна чи перегородки
 • Проміжні кріплення TSW‑770/1070‑RMB-1, TSW‑770/1070‑RMB‑2 та TSW‑1070‑RMB‑3 дозволяють проводити модернізацію застарілих панелей APAD, CT‑1000, LC‑1000, TPS-4L, TPS-6L або TPS‑2000L без необхідності демонтувати старе кріплення та ремонтувати стіну.
 • Комплект для монтажу в рекову стійку TSW-1070-RMK-2 дозволяє встановлювати сенсорну панель у 19″ рекову стійку з обладнанням. Після встановлення сенсорна панель займає 4U в стійці.

TSS-1070 також сумісна із настінними кріпленнями Wall-Smart®, дякуючи своєму партнерству з Crestron.

Ключові особливості

 • Нове покоління настінних сенсорних панелей Crestron®, розроблених для корпоративних систем бронювання приміщень
 • Забезпечує чудову та економічно вигідну альтернативу споживчим планшетам
 • Безпосередньо інтегрується з різними сервісами бронювання приміщень.
 • 10,1-дюймовий (257 мм) широкоформатний кольоровий ємнісний сенсорний дисплей
 • Монтаж в стандартні американські, британські та європейські монтажні коробки з додатковими варіантами для монтажу
 • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
 • Підключення до мережі Wi‑Fi®
 • Два порти USB 2.0 для додаткових аксесуарів з бронювання приміщень
 • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
 • Доступні в білому та чорному виконаннях
 • індикатор доступності приміщення TSW‑1070‑LB у комплекті