7″ настільна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, біла глянцева — TS-770R-W-S

Стильна та універсальна настільна сенсорна панель для застосування з додатком Crestron Home™ OS. Підтримка відображення потокового відео H.265/H.264, інтеркому Rava® SIP, підключення до мережі Wi-Fi® та PoE+ живлення.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: '7″ настільна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, біла глянцева — TS-770R-W-S' в спецификацию

Модель: TS-770R-W-S

Категория: Crestron, Інтерфейси керування, Сенсорные панели, Настольные сенсорные панели, Сенсорні панелі

По бренду HDL-BUSPRO у нас есть обучающий семинар

ПЕРЕЙТИ

7″ настільна сенсорна панель, версія для Crestron Home™ OS, біла глянцева
Лінійка Crestron® TS‑770R — це стильна та універсальна настільна сенсорна панель, що була розроблена безпосередньо для використання з додатком Crestron Home™ OS. TS‑770R оснащена ємнісним сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів (178 мм). Мережеве підключення PoE та Wi-Fi®, а також сучасний настільний дизайн, дозволяють встановлювати сенсорну панель практично в будь-якому місці.

Передове керування сенсорним екраном
TS‑770R пропонує елегантний та потужний інтерфейс користувача для керування системами в будинку через додаток Crestron Home. Сенсорна панель забезпечує інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс завдяки можливостям ємнісного сенсору, справжнього зворотного зв’язку та миттєвого відображення поточного стану. Вбудований датчик наближення пробуджує екран, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Голосове керування
За допомогою вбудованого розпізнавання голосу TS-770R може використовувати голосові команди для швидкого ввімкнення та вимкнення пристроїв, вибору та відтворення певного джерела мультимедіа, зміни каналу, вибору сцени освітлення, зашторювання, замикання дверей, потановки на охорошу або введення паролю. Просто скажіть команду, а решту виконає Crestron.

Потокове відео
Вбудована підтримка форматів H.265, H.264 та MJPEG дозволяє TS‑770R відображати потокове відео в прямому ефірі з IP-камери та потокового кодера (Crestron DM-TXRX-100-STR або подібних), або комутатору DigitalMedia™. Відео передається на сенсорний екран через Ethernet, усуваючи необхідність у додаткових кабелях.

Rava SIP інтерком
Технологія Rapa SIP Intercom забезпечує гучний VoIP-зв’язок з іншими сенсорними панелями та домофонами з підтримкою Rava. Rava працює через Ethernet, підтримуючи двосторонній зв’язок і не вимагаючи жодного додаткового кабелю. Сумісність з VoIP-телефонами забезпечується завдяки інтеграції з сумісною SIP-системою IP-телефонії або з SIP-сервером, дозволяючи користуватися гучним зв’язком та швидким набором номера, ідентифікацією абонента, дзвінками та іншими можливостями. Вбудоване ехоприглушення забезпечує чіткий та безперебійний двосторонній голосовий зв’язок через вбудовані мікрофон та динаміки.

Додаток Sonos
Sonos і Crestron співпрацюють разом для забезпечення задоволення від музики по всьому будинку. З будь-якої сенсорної панелі будинку переглядайте композиції, виконавців або списки програвання, використовуючи всі можливості, доступні від Sonos, і миттєво програвайте їх у будь-якій кімнаті за допомогою бездротових колонок Sonos® або мультирум аудіосистеми Crestron Sonnex®. Додаток Sonos безпосередньо працює на TS‑770R, що дозволяє повноцінно керувати пристроями Sonos як частиною системи Crestron. Додаток щоночі перевіряє наявність оновлень, тому він завжди актуальний, і підтримує версію контроллеру Sonos S2.

Керування Crestron Home OS
TS‑770R може використовуватися для керування рішенням для дому Crestron Home™ OS. Виберіть додаток Crestron Home на сенсорному екрані, щоб керувати освітленням, шторами, кліматом, медіа, охороною та камерами, включаючи можливість створювати та викликати сцени, які створюють бажану атмосферу у всьому будинку. TS‑770R може бути встановлений у кожній кімнаті, щоб забезпечити легкий доступ до різних функцій Crestron Home як для кімнати, так і для дому.

Дротовий та бездротовий зв’язок
З’єднання з локальною мережею Ethernet — це все, що потрібно для підключення TS‑770R, включаючи усі сигнали керування, відеосигнали, інтерком та живлення в межах одного дроту.

У випадку відсутності дротового Ethernet з’єднання, сенсорну панель також можна підключити до мережі через Wi-Fi-зв’язок, використовуючи локальну точку бездротового доступу.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TS‑770R отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

Захист корпоративного рівня
Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®.

Додаткові монтажні аксесуари
TS-770/1070-SMK дозволяє безпечно закріпити сенсорну панель на стільницю та обертати її на 330 градусів.

Ключові особливості

 • Нове покоління настільних сенсорних панелей Crestron® з додатком Crestron Home™ OS
 • 7-дюймовий (178 мм) широкоформатний кольоровий дисплей з активною матрицею та роздільною здатністю 1280×800 WXGA
 • Ємнісний сенсорний дисплей
 • Вбудований інтерком Rava® SIP
 • Вбудовані динаміки та мікрофон
 • Відображення потокового відео H.265, H.264 або MJPEG
 • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
 • Підключення до мережі Wi‑Fi®
 • Порт USB 2.0
 • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
 • Налаштування через web-інтерфейс або вбудований інтерфейс панелі