7″ настільна сенсорна панель, чорна глянцева — TS-770-B-S

Стильна та універсальна настільна сенсорна панель з можливістю перегляду web-сторінок, підтримкою технологій Crestron HTML5 та Smart Graphics®, індивідуально налаштуємими кнопками, відображенням потокового відео H.265/H.264, інтеркомом Rava® SIP, підключенням до мережі Wi-Fi® та PoE+ живленням. Вбудовані додатки передбачають використання панелі для бронювання кімнат, проведення конференцій та керуванням будинком.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: '7″ настільна сенсорна панель, чорна глянцева — TS-770-B-S' в спецификацию

Модель: TS-770-B-S

Категория: Crestron, Інтерфейси керування, Сенсорные панели, Настольные сенсорные панели, Сенсорні панелі

По бренду HDL-BUSPRO у нас есть обучающий семинар

ПЕРЕЙТИ

7″ настільна сенсорна панель, чорна глянцева
Лінійка Crestron® TS‑770 — це стильна та універсальна настільна сенсорна панель, що ідеально підходить для житлових та корпоративних застосувань. TS‑770 оснащена ємнісним сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів (178 мм) з індивідуально програмованими кнопками керування, підтримкою технології Smart Graphics® та власних графічних інтерфейсів на основі HTML5. Мережеве підключення PoE та Wi-Fi®, а також сучасний настільний дизайн, дозволяють встановлювати сенсорну панель практично в будь-якому місці.

Передове керування сенсорним екраном
TS‑770 пропонує елегантний та потужний інтерфейс користувача для керування системами в будинку, конференц-залі, кімнаті для перемовин або центрі управління. Сенсорна панель забезпечує інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс завдяки можливостям ємнісного сенсору, справжнього зворотнього зв’язку та миттєвого відображення поточного стану. Вбудований датчик наближення пробуджує екран, не вимагаючи жодної взаємодії з користувачем, а автоматичне регулювання яскравості забезпечує оптимальну видимість за різних умов освітлення.

Індивідуальне налаштування віртуальних кнопок
TS‑770 пропонує універсальний рядок меню, заповнений віртуальними кнопками для швидкого доступу до загальних функцій сенсорної панелі. Сенсорна панель постачається з попередньо налаштованими віртуальними кнопками для Вмикнути, Домашня сторінка, Освітлення, Вгору, Вниз і Мікрофон. Кожну кнопку можна запрограмувати за допомогою системи керування Crestron, щоб забезпечити необхідні можливості керування, а невикористані кнопки можна приховати. Універсальний рядок меню з’являється або приховується за допомогою простих жестів пальцем на сенсорному екрані.

Динамічний інтерфейс користувача
TS‑770 підтримує інтерфейси користувача, створені за допомогою технологій Crestron HTML5 та Smart Graphics, що забезпечують більшу гнучкість для розробників інтерфейсу та програмістів.

 • Crestron HTML5 User Interface дозволяє розробникам створювати сучасні інтерфейси з насиченими та зручними елементами керування, використовуючи сучасні веб-методології. Засоби розробки Crestron HTML5 User interface використовуються для спрощення створення інтерфейсів користувача, побудованих на стандартних веб-технологіях
 • Smart Graphics дозволяє програмістам інтегрувати в свої інтерфейси користувача елементи керування плавними жестами, анімований зворотній зв’язок, метадані, вбудовані програми та віджети, та відображення потокового відео. Smart Graphics дозволяє використовувати такі динамічні об’єкти, як графічні кнопки та повзунки, списки та панелі інструментів, об’єкти перетягування, інформаційні віджети, заставки та індивідуальні теми.

Голосове керування
За допомогою вбудованого розпізнавання голосу TS-770 може використовувати голосові команди для швидкого ввімкнення та вимкнення пристроїв, вибору та відтворення певного джерела мультимедіа, зміни каналу, вибору сцени освітлення, зашторювання, замикання дверей, потановки на охорошу або введення паролю. Просто скажіть команду, а решту виконає Crestron.

Потокове відео
Вбудована підтримка форматів H.265, H.264 та MJPEG дозволяє TS‑770 відображати потокове відео в прямому ефірі з IP-камери та потокового кодера (Crestron DM-TXRX-100-STR або подібних), або комутатору DigitalMedia™. Відео передається на сенсорний екран через Ethernet, усуваючи необхідність у додаткових кабелях.

Rava SIP інтерком
Технологія Rapa SIP Intercom забезпечує гучний VoIP-зв’язок з іншими сенсорними панелями та домофонами з підтримкою Rava. Rava працює через Ethernet, підтримуючи двосторонній зв’язок і не вимагаючи жодного додаткового кабелю. Сумісність з VoIP-телефонами забезпечується завдяки інтеграції з сумісною SIP-системою IP-телефонії або з SIP-сервером, дозволяючи користуватися гучним зв’язком та швидким набором номера, ідентифікацією абонента, дзвінками та іншими можливостями. Вбудоване ехоприглушення забезпечує чіткий та безперебійний двосторонній голосовий зв’язок через вбудовані мікрофон та динаміки.

Додаток Sonos
Sonos і Crestron співпрацюють разом для забезпечення задоволення від музики по всьому будинку. З будь-якої сенсорної панелі будинку переглядайте композиції, виконавців або списки програвання, використовуючи всі можливості, доступні від Sonos, і миттєво програвайте їх у будь-якій кімнаті за допомогою бездротових колонок Sonos® або мультирум аудіосистеми Crestron Sonnex®. Додаток Sonos безпосередньо працює на TS‑770, що дозволяє повноцінно керувати пристроями Sonos як частиною системи Crestron. Додаток щоночі перевіряє наявність оновлень, тому він завжди актуальний, і підтримує версію контроллеру Sonos S2.

Додаток Crestron для бронювання приміщень
Як частину повноцінного рішення для бронювання приміщень, TS‑770 може бути застосована як панель бронювання за допомогою додатку Crestron для бронювання приміщень. Панель бронювання від Crestron може бути встановлена біля входу в кімнату для переговорів, щоб відобразити наявність кімнати в даний час та для перегляду її графіку впродовж дня. При бажанні, приміщення можна зарезервувати на місці для проведення зустрічі. Датчик присутності CEN-ODT-C-POE також може бути зв’язаний з сенсорною панеллю та передавати на додаток для бронювання поточний стан зайнятості приміщення, щоб дізнатися що на подію не прийшли або приміщення незаплановано зайняте.

Запустивши додаток Crestron для бронювання приміщень, TS‑770 інтегрується безпосередньо з програмним забезпеченням Crestron Fusion®, Microsoft Exchange Server® (для користувачів Outlook® та Office 365®), Google Calendar™ (включаючи G Suite™), CollegeNET® 25Live® або Ad Astra™. Програмне забезпечення IBM® Notes® також підтримується через локальний сервер Crestron Fusion.

Сторонні додатки для бронювання
TS‑770 також включає підтримку різних сторонніх додатків для бронювання. Нові продукти доступні за допомогою оновлення прошивки. Який би продукт ви не обрали, налаштування на стільки просте, що зводиться до підключення сенсорної панелі до мережі та вибору додатку через web-інтерфейс або вбудований інтерфейс налаштування. Обраний додаток завантажується з хмари та встановлюється на сенсорній панелі без необхідності будь-якого програмування та системи керування.

Додаток Zoom Rooms
Додаток керування конференціями Zoom Rooms™ дозволяє TS-770 використовуватись як сенсорна панель керування програмним рішенням для конференцій та спільної роботи Zoom Rooms. TS‑770 пропонує чудову альтернативу звичайному споживчому планшету, забезпечуючи більш надійну та безпечну платформу. TS‑770 може бути налаштований, щоб запускати виключно програму Zoom Rooms, або дозволяти перемикатися між програмою Zoom Rooms та режимом керування приміщенням. Останній варіант використовується для інтеграції конференцій Zoom Rooms у більшу AV-систему, забезпечуючи при цьому сенсорний екран для обох.

ПРИМІТКА. Ультразвуковий сигнал наближення від Zoom підтримується в середньому до 2,74м від сенсорної панелі TS‑770 до пристрою користувача. Діапазон залежить від шуму навколишнього середовища, чутливості пристрою користувача та орієнтації до сенсорної панелі.

Керування Crestron Home OS
TS‑770 може використовуватися для керування рішенням для дому Crestron Home™ OS. Виберіть додаток Crestron Home на сенсорному екрані, щоб керувати освітленням, шторами, кліматом, медіа, охороною та камерами, включаючи можливість створювати та викликати сцени, які створюють бажану атмосферу у всьому будинку. TS‑770 може бути встановлений у кожній кімнаті, щоб забезпечити легкий доступ до різних функцій Crestron Home як для кімнати, так і для дому.

Bluetooth-маячок
Вбудований Bluetooth® маячок, що виявляє наближення, покращує персоналізацію системи Crestron, дозволяючи смартфону або планшету завжди знати, в якому приміщенні він знаходиться. Він працює з додатками Crestron Go App та Crestron App, щоб визначити, коли мобільний пристрій знаходиться в тій самій кімнаті, де є маяк, або поруч із нею, і сигналізує мобільному додатку про автоматичне відображення відповідних елементів керування та інформації для кімнати.

Перегляд web-сторінок
За допомогою вбудованого web-браузера TS‑770 забезпечує доступ до онлайн-ресурсів та web-служб, що дає змогу використовувати панель для керування іншими пристроями через web-інтерфейс без необхідності шукати вільний планшет або підключати до мережі смартфон.

Дротовий та бездротовий зв’язок
З’єднання з локальною мережею Ethernet — це все, що потрібно для підключення TS‑770, включаючи усі сигнали керування, відеосигнали, інтерком та живлення в межах одного дроту.

У випадку відсутності дротового Ethernet з’єднання, сенсорну панель також можна підключити до мережі через Wi-Fi-зв’язок, використовуючи локальну точку бездротового доступу.

Живлення по Ethernet
Використовуючи технологію PoE, TS‑770 отримує своє живлення безпосередньо через мережевий кабель. PoE (Power over Ethernet) позбавляє потреби в локальному блоці живлення або будь-якому окремому електродроті. Комутатори Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 або CEN-SWPOE-16) забезпечують комплексне мережеве рішення із вбудованим PoE для декількох сенсорних екранів. Інжектор PoE (PWE-4803RU) також достатній для роботи однієї сенсорної панелі.

Високошвидкісний порт USB
TS‑770 надає високошвидкісний порт USB 2.0 для підключення підтримуваних аксесуарів Crestron до сенсорного екрану.

Захист корпоративного рівня
Сенсорні панелі Crestron підключаються до корпоративних мереж з підтримкою надійних сервісів безпеки, таких як автентифікація 802.1X, шифрування TLS, підключення HTTPS та інтеграція служби Active Directory®. Ці заходи є необхідними для захисту вашої мережі від перебоїв у роботі та зловмисних вторгнень, а також для забезпечення відповідності політикам безпеки, що діють у вашій організації. Хмарний сервіс забезпечує та керує упорядкованими процесами по налаштуванню, моніторингу та оновленню кожної сенсорної панелі в вашій мережі. Додаткова підтримка SNMP дозволяє контролювати сенсорну панель вашим ІТ-адміністратором.

Сервіс XiO Cloud
TS‑770 сумісна із сервісом Crestron XiO Cloud®, який є платформою IoT (Інтернет речей) для віддаленого забезпечення, моніторингу та керування пристроями Crestron у межах підприємства або всієї клієнтської бази. Побудований на платформі Microsoft® Azure® та використовує провідну технологію Azure IoT Hub, сервіс XiO Cloud дозволяє інсталяторам та ІТ-фахівцям розгортати та керувати тисячами пристроїв за той час, який раніше витрачався на керування лише одним пристроєм. На відміну від інших хмарних рішень на основі віртуальних машин, служби Azure надають необмежену масштабованість відповідно до постійно зростаючих потреб підприємства.

Підтримка додатку Crestron One™
TS‑770 сумісний із мобільним додатком керування приміщенням Crestron One™. Додаток Crestron One створює зв’язок по Bluetooth між мобільним пристроєм та TS‑770 у кімнаті, дозволяючи перенести елементи керування приміщенням з сенсорної панелі на власний мобільний пристрій. Програмісти можуть вказати елементи керування, які відображатимуться у мобільному додатку, перетворюючи зв’язки з проектів Smart Graphics у мобільний проект. Щоб користуватися сервісом керування з мобільного пристрою необхідна ліцензія SW-MOBILITY.

Додаткові монтажні аксесуари
TS-770/1070-SMK дозволяє безпечно закріпити сенсорну панель на стільницю та обертати її на 330 градусів.

Ключові особливості

 • Нове покоління настільних сенсорних панелей Crestron®
 • 7-дюймовий (178 мм) широкоформатний кольоровий дисплей з активною матрицею та роздільною здатністю 1280×800 WXGA
 • Ємнісний сенсорний дисплей
 • Індивідуально налаштовувані віртуальні кнопки управління
 • Підтримка проектів Crestron HTML5 та Smart Graphics®
 • Вбудований інтерком Rava® SIP
 • Вбудовані динаміки та мікрофон
 • Відображення потокового відео H.265, H.264 або MJPEG
 • Додатки для Crestron Home™ OS, домашнього керування звуком Sonos®, керування конференціями Zoom Rooms™ та різноманітних сервісів по бронюванню кімнат
 • Вбудований Bluetooth® маячок
 • Вбудований web-браузер
 • Підключення одним дротом до мережі Ethernet з живленням PoE або PoE+
 • Підключення до мережі Wi‑Fi®
 • Порт USB 2.0 для додаткових аксесуарів
 • Безпека та автентифікація корпоративного рівня
 • Налаштування через web-інтерфейс, хмарний сервіс або вбудований інтерфейс панелі