logo-ico
post_thumbnail_44025

Можливості «розумного» відеоспостереження

Є такий вислів — «Не повірю, поки не побачу на власні очі». Побачите! І система відеоспостереження в розумному будинку Вам у цьому допоможе.

Сьогодні ми з Вами поговоримо про необхідну в наш час, ключову будь-якої оселі, систему відеоспостереження.

Як правило, відеоспостереження це річ, яку ставлять для контролю території, щоб уникнути або зафіксувати порушення. Але що ж таке Розумне відеоспостереження? Тут і починається найцікавіше – адже різниця зі звичайним колосальна. Окрім фіксації відео, система камер надсилає їх на окремий сервер, який, за допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення проводить аналітику отриманих відео та оберігає Вас від небажаних проблем. Також, залежно від ситуації, Розумне відеоспостереження, може увімкнути сигналізацію або ж викликати служби підтримки та порятунку.

Якщо говорити про побутове використання системи автоматизації відеоспостереження, то застосунків маса:

  • З Розумним відеоспостереженням можна без страхів залишати няню з дитиною. Адже вся інформація з відеокамер надходить до спеціального захищеного серверу, де й залишається. І батьки можуть з легкістю моніторити ситуацію в будинку онлайн, просто увівши пароль у спеціальному додатку на смартфоні. І щоби бути в курсі подій впродовж усього дня – можуть промотати відео.
  • Ваша відпустка буде спокійною як ніколи. Усе, що Вам потрібно – просто установити відеоспостереження для Розумного дому. Навіть коли Ви за тисячі кілометрів, житло в надійних руках. Адже окрім онлайн перегляду відео з Ваших камер, є ще автоматична аналітика усіх даних із цих відеокамер. До якої долучається сигналізація. І якщо непрошені гості захочуть увірватися до Вашої домівки, розумний будинок самостійно увімкне аварійну сирену.
  • За будь-яких обставин Вам гарантовано нагляд як за будинком всередині, так і за прибудинковою територією. Існують спеціальні відеокамери, котрі створені для роботи в приміщеннях, а є фасадні. Ці другі, можуть показувати якісну картинку в будь-яку погоду, що значно убезпечує Вашу домівку. А технологічну аналітику не зможе обманути навіть густий туман. До того ж фасадні камери виконані з дуже міцних матеріалів і можуть укомплектовуватись антивандальним захистом. І це забезпечує довгу тривалість та безперебійність їхньої служби.
  • Цілодобове спостереження – спокійний сон всієї сім’ї. І зовнішні і внутрішні камери мають прекрасне нічне бачення, а деякі мають навіть тепловізор. Саме тому, автоматизація відеоспостереження забезпечить якісну відео-підтримку і вдень і вночі.
  • Вашим камерам доступна функція визначення типа об’єкта. Тобто, вони самі зрозуміють, що перед ними – людина, авто чи тварина. Це дуже корисно в багатьох випадках – якщо проїжджає машина, то камера фокусується на автомобільних номерах і пасажирах, якщо проходить людина, то система супроводжує її рух чітким фокусом і «ловить» риси обличчя, а якщо ж, припустімо, кіт заліз до Вас на паркан, то система зрозуміє — це не загроза й не викликатиме поліцію чи охорону без потреби.
  • Функція – віддалений оператор. І якщо всі попередні якості управління відеоспостереження в розумному домі були більш превентивними, то Діяти розумний дім також уміє. Автоматизація відеоспостереження дозволяє Вашим камерам самостійно надсилати сповіщення на Ваш телефон, або ж викликати рятувальників, поліцію чи охорону, у випадку надзвичайної ситуації. Окрім цього можна налаштувати систему на відкриття шлагбауму, воріт, або вхідних дверей.

Усі, описані вище, можливості розумного відеоспостереження, це вже багато, але ще не все, на що здатна домашня автоматизація. І звісно ж іще більше Вам розкажуть наші спеціалісти з компанії Смарттех Груп, та наші партнери. Адже Розумний дім Україні відомий уже давно. А це свідчить про те, що у кожного українця є не лише можливість купити систему відеоспостереження для розумного дому, а ще й своєчасно та якісно обслужити її.

Якщо Ви зацікавились Розумним відеоспостереженням, то Вам слід знати, що установити відеоспостереження для розумного дому не складно.

Існує 3 варіанти його інсталяції:

  1. Якщо Ваша домівка ще на етапі будівництва, можна провести підрахунки обладнання, та включити проект до загального кошторису.
  2. Якщо ремонт готовий, то можна просто встановити відеокамери та протягти кабель до щитового обладнання.
  3. Якщо відеокамери вже є, але Ви хочете, аби вони стали «розумними», то можна замінити їх на спеціальне відеоспостереження та інтегрувати його у сервер.

Як ми бачимо, інсталювати «Розумний Будинок» легше, ніж здається на перший погляд, а користь від нього незрівнянна ні з чим. Адже, що може бути кращим, аніж знання того, що «Розумний Дім» захистить Вас та Вашу родину від будь-яких негараздів.

Наші менеджери з радістю проконсультують
?(044) 545-77-06

Последние новости в нашей рассылке