Індивідуальні концепції дизайну від Basalte

Компанія Basalte, заснована в 2008р в бельгійському містечку Гент буквально підірвала світ автоматизації завдяки інноваційним технологіям сенсорики і застосуванням нестандартних матеріалів обробки. На сьогоднішній день цей бренд завоював любов дизайнерів своєю надійністю, функціональністю і величезним модельним рядом, який постійно розширюється.

Поєднання мови дизайну з міцним металевим оздобленням, таким як алюміній, бронза і латунь, забезпечує позачасову інтеграцію в найприголомшливіші інтер’єри.

Basalte завжди допомагає архітекторам і дизайнерам розробляти індивідуальні концепції дизайну, що відрізняються високоякісним оздобленням і неперевершеною простотою використання. Концепція, орієнтована на майбутнє, оскільки система інтегрується з KNX, світовим стандартом домашньої автоматизації.

Колекція Sentido

В Basalte є приголомшлива колекція Sentido – це вимикачі, що перевернули світ. Вони дуже прості і в той же час інноваційні. Вся поверхня вимикача сенсорна, тому керування дуже легке і унікальне.

Кожна частина управляє різними функціями, але дотик до більш ніж однієї частинки поверхні запускає цілий сценарій в приміщенні. Ця мультифункція робить процес включення світла інтуїтивним і легким. До того ж так можна ввімкнути унікальну функцію запам’ятовування сценарію, яка дозволяє вибирати до чотирьох додаткових сцен.

Внутрішній температурний датчик дискретно повідомляє про кімнатну температуру домашній системі автоматизації, в той час як інтегрована логіка термостата керує обігрівом та кондиціонуванням в кімнаті.

Мультикольорове світлодіодне підсвічування може використовуватися для зворотного зв’язку статусу або просто підсвічувати Sentido в темряві. Використовуючи інтегровану програму впорядкування RGB в поєднанні з мультидотиком дозволяє керувати світлом дуже простим способом.

Номінація

Продукція Basalte була номінованими на престижну нагороду Export Lion 2020 від Flanders Investment & Trade.

Цю нагороду Flanders Investment & Trade щорічно присуджує компаніям, які досягли виняткових експортних результатів. Ця номінація — прекрасна подяка за наполегливу працю всій команді Basalte. Вони як ніколи зацікавлені в подальшому розвитку і в тому, щоб побачити, як їх дизайнерські продукти для системи «Розумний Дім» використовуються у всьому світі!

Последние новости в нашей рассылке