HD-MD8X8-4KZ-E

8x8 4K60 4:4:4 HDR АВ-перемикач
Високоякісний 4K60 4:4:4 АВ-перемикач, що монтується в рекову стійку. Забезпечує вісім HDMI® входів та вісім HDMI виходів. Підтримує відео формати HDR (High Dynamic Range) та Dolby Vision®, повноцінне управління EDID, керування з системи Crestron® через Ethernet, підключення до XiO Cloud® та безпеку корпоративного рівня.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: 'HD-MD8X8-4KZ-E' в спецификацию

Артикул: HD-MD8X8-4KZ-E

Категория: Crestron, Управление видео

8×8 4K60 4:4:4 HDR АВ-перемикач
HD-MD8X8-4KZ-E — це АВ-перемикач з підтримкою 4K60 4:4:4 HDR (High Dynamic Range), який забезпечує економічне рішення для професійних АВ-проектів. Оснащений вісьмома входами HDMI® та вісьмома виходами HDMI, HD-MD8X8-4KZ-E включає такі функції, як управління EDID, відповідність HDCP 2.3, захист корпоративного рівня та підтримку сервісу XiO Cloud®.

Підтримка 4K60 4:4:4 та HDR
HD-MD8X8-4KZ-E підтримує роздільну здатність відео до 4K60 з дискретизацією кольорів 4:4:4. Також підтримуються формати відео HDR10, HDR10 + та Dolby Vision®.

Управління EDID
HD-MD8X8-4KZ-E забезпечує комплексне управління EDID (Extended Display Identification Data), щоб забезпечити відображення кожного джерела з оптимальною роздільною здатністю та форматом. Для рішень, що потребують спеціальної конфігурації, HD-MD8X8-4KZ-E дозволяє оцінити підтримку форматів та роздільної здатності будь-якого пристрою, підключеного до виходу HDMI перемикача. HD-MD8X8-4KZ-E надає можливість налаштовувати параметри сигналів до найбільш бажаних та передбачуваних результатів.

Відокремлення HDMI аудіо
Вбудований 2-канальний аудіосигнал LPCM можна відокремити з обраного входу HDMI і передати на будь-який із двох стерео аудіовиходів AUX. Регулювання гучності та вимкнення звуку можна налаштувати для кожного з виходів HDMI та для кожного з двох аудіовиходів AUX незалежно один від одного.

Керування пристроєм через CEC
Використовуючи систему керування, CEC (Consumer Electronics Control) дозволяє керувати джерелом та пристроями відображення через з’єднання HDMI, що потенційно позбавляє потреби в окремих підключеннях послідовного зв’язку або ІЧ-випромінювачах. CEC-керування також дозволяє здійснювати автоматичне ввімкнення або вимкнення пристроїв відображення через виходи HDMI без використання системи керування.

Захист корпоративного рівня
HD-MD8X8-4KZ-E містить розширені функції безпеки та протоколи. Використовуючи автентифікацію 802.1X, управління обліковими даними Active Directory®, автентифікацію PKI, TLS, SSH та HTTPS, HD-MD8X8-4KZ-E пропонує АВ-перемикач дійсно корпоративного рівня.

Вбудований web-інтерфейс
Налаштування HD-MD8X8-4KZ-E можна здійснити за допомогою вбудованого web-інтерфейсу. Конфігурацію одного блоку можна скачати на комп’ютер або мобільний пристрій, а потім завантажити на кілька пристроїв HD-MD8X8-4KZ-E, щоб спростити налаштування системи.

Технологічна підтримка .AV Framework™
На додаток до вбудованого web-інтерфейсу та програмування у системі керування, для налаштування та управління HD-MD8X8-4KZ-E може використовуватися вбудована технологія .AV Framework системи керування Crestron.

Підтримка сервісу Crestron XiO Cloud®
HD-MD8X8-4KZ-E сумісний із сервісом Crestron XiO Cloud, яка є платформою IoT (Інтернет речей) для віддаленого забезпечення, моніторингу та керування пристроями Crestron у межах підприємства або всієї клієнтської бази. Побудований на платформі Microsoft® Azure® та використовує провідну технологію Azure IoT Hub, сервіс XiO Cloud дозволяє інсталяторам та ІТ-фахівцям розгортати та керувати тисячами пристроїв за той час, який раніше витрачався на керування одним пристроєм. На відміну від інших хмарних рішень на основі віртуальних машин, служби Azure надають необмежену масштабованість відповідно до постійно зростаючих потреб підприємства.

Монтаж у рекову стійку
HD-MD8X8-4KZ-E можна встановити в 19″ рекову стійку з обладнанням, використовуючи рекові вушка, що входять у комплект. Пристрій займає 1U в стійці.

Ключові особливості

 • 4K60 4:4:4 цифровий АВ-перемикач
 • Формати відео HDR10, HDR10 + та Dolby Vision®
 • Чотири входи HDMI® та чотири виходи HDMI
 • Управління EDID
 • Відповідність HDCP 2.3
 • Відокремлення HDMI аудіо
 • Керування пристроєм через CEC
 • Захист корпоративного рівня
 • Вбудований web-інтерфейс
 • Сумісність із системами керування Crestron® 3-го покоління та пізніших версій
 • Підтримка технології .AV Framework™
 • Підтримка сервісу XiO Cloud®
 • 1U корпус, що монтується в рекову стійку
 • Блок живлення 100-240~В в комплекті