Багатоформатний 6×1 4K АВ-перемикач HD-MD421

Високоефективний 4K60 4:2:0 багатоформатний АВ-перемикач. Має чотири HDMI® входи, два DM Lite® входи, та один дзеркальний HDMI з DM Lite® вихід з 4K масштабатором. Також включає чотири аналогові аудіовходи та один аналоговий аудіовихід. Підтримує повноцінне управління EDID та керування з системи Crestron® через Ethernet.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: 'Багатоформатний 6×1 4K АВ-перемикач HD-MD421' в спецификацию

Модель: HD-MD421

Категория: Crestron, Управление видео

HD-MD421 — це 4K60 4:2:0 багатоформатний АВ-перемикач, який забезпечує економічне рішення для професійних АВ-проектів. HD-MD421 має чотири HDMI® входи, два DM Lite® входи, та один дзеркальний HDMI з DM Lite® вихід з 4K масштабатором. Вихід DM Lite подовжує сигнал HDMI® за допомогою кабелю витої пари CATx (CAT5e або вище). Для сигналів HD 1080p, WUXGA та 2K підтримується кабель CATx довжиною до 70 метрів. Для сигналів UHD та 4K підтримується кабель CATx довжиною до 40 метрів.

Автоматичне перемикання входів
Автоматичне перемикання між входами HDMI та DM Lite відбувається за принципом останнього підключеного входу або пріоритету маршрутизації, призначеного кожному входу. Вхід можна направити на дзеркальний вихід HDMI з DM Lite, який відображає одне і те ж саме зображення.

Поведінка перемикання налаштовується за допомогою web-інтерфейсу і програмується за допомогою системи керування Crestron. Крім того, кнопки вибору входу на передній панелі HD‑MD421 дозволяють обрати потрібний вхід вручну.

4K масштабування
Дзеркальний вихід HDMI з DM Lite використовує єдиний 4K масштабатор. Вхідна роздільна здатність автоматично масштабується відповідно до вихідної роздільної здатності пристрою відображення, що забезпечує оптимальну якість зображення. Для рішень, які потребують комплексного управління EDID, може бути використаний web-інтерфейс для забезпечення відображення кожного входу з оптимальною роздільною здатністю та форматом. Підтримуються вхідні роздільні здатності до 4K60 4:2:0.

Відокремлення HDMI аудіо
Вбудований 2-канальний аудіосигнал LPCM можна відокремити з обраного входу HDMI або DM Lite і передати на стерео аудіовихід AUX. Регулювання гучності та вимкнення звуку можна налаштувати для дзеркального виходу HDMI з DM Lite та для аудіовиходу AUX, незалежно один від одного.

USB порт з живленням 
У HD-MD421 включений USB порт для живлення USB-пристроїв (максимум 500 мА).

ПРИМІТКА. Через USB порт живлення USB дані не передаються. Порт не можна використовувати для подовження даних на USB-носіях, відео- чи аудіосигналів.

Керування пристроєм
COM-порт (RS-232) може забезпечити автоматичне ввімкнення або вимкнення пристрою відображення без використання системи керування. Порт також забезпечує повноцінне керування будь-яким пристроєм за допомогою системи керування. Підключення порту Ethernet до локальної мережі також забезпечує керування, дозволяючи використовувати вбудований web-інтерфейс, а також підключення до системи керування.

Вбудований web-інтерфейс
Налаштування HD-MD421 можна здійснити за допомогою вбудованого web-інтерфейсу. Конфігурацію з пристрою можна скачати на комп’ютер або мобільний пристрій, а потім завантажити на декілька пристроїв HD-MD421, щоб спростити налаштування системи.

Технологічна підтримка .AV Framework™ (скоро)
На додаток до вбудованого web-інтерфейсу та програмування у системі керування, для налаштування та управління HD-MD421 може використовуватися вбудована технологія .AV Framework системи керування Crestron.

Монтаж у рекову стійку
HD-MD421 можна встановити в 19″ рекову стійку з обладнанням, використовуючи рекові вушка, що входять у комплект. Пристрій займає 1U в стійці.

Ключові особливості

 • 4K60 4:2:0 багатоформатний АВ-перемикач
 • Чотири входи HDMI® та два входи DM Lite® з автоматичним перемиканням
 • Один дзеркальний вихід HDMI з DM Lite®
 • 4К масштабатор
 • Управління EDID
 • Відповідність HDCP 2.2
 • Один моно мікрофонний вхід та три стерео лінійні входи
 • Відокремлення HDMI аудіо
 • Підключення до мережі 100BASE-TX Ethernet
 • USB порт з живленням
 • Керування пристроєм
 • Вбудований web-інтерфейс для легкого налаштування та моніторингу
 • Сумісність із системами керування Crestron® 3-го покоління та пізніших версій
 • Підтримка технології .AV Framework™ (скоро)
 • 1U корпус, що монтується в рекову стійку
 • Універсальний блок живлення 100-240~В у комплекті

Входи:
4 x HDMI;
2 x DM Lite;
1 x MIC;
3 x Line In Audio
Виходи:
1 x HDMI;
1 x DM Lite;
1 x AUX Line Stereo