4×2 4K АВ-перемикач HD-MD402

Високоякісний 4K60 4:2:0 АВ-перемикач. Забезпечує чотири HDMI® входи, один дзеркальний HDMI з DM Lite® вихід, та ще один незалежний DM Lite® вихід. Підтримує повноцінне управління EDID та керування з системи Crestron® через Ethernet.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: '4×2 4K АВ-перемикач HD-MD402' в спецификацию

Модель: HD-MD402

Категория: Crestron, Управление видео

HD-MD402 — це 4K60 4:2:0 АВ-перемикач, який забезпечує економічне рішення для професійних АВ-проектів. Оснащений чотирма входами HDMI®, одним дзеркальним виходом HDMI з DM Lite та одним незалежним виходом DM Lite®. Виходи DM Lite подовжують сигнали HDMI® за допомогою кабелю витої пари CATx (CAT5e або вище). Для сигналів HD 1080p, WUXGA та 2K підтримується кабель CATx довжиною до 70 метрів. Для сигналів UHD та 4K підтримується кабель CATx довжиною до 40 метрів.

Масштабування з 4K до 1080p
Дзеркальний вихід HDMI з DM Lite та незалежний вихід DM Lite — кожний мають вбудований масштабатор для зменшення роздільної здатності сигналів 4K до 1080p. Вхідна роздільна здатність автоматично зменшується до 1080p незалежно від можливостей пристрою відображення. При бажанні, зменшення роздільної здатності можна відключити. Підтримуються вхідні роздільні здатності до 4K60 4:2:0.

Відокремлення HDMI аудіо
Вбудований 2-канальний аудіосигнал LPCM можна відокремити з обраного входу HDMI і передати на стерео аудіовихід AUX. Регулювання гучності та вимкнення звуку можна налаштувати для кожного з виходів: дзеркального виходу HDMI з DM Lite, незалежного виходу DM Lite та для аудіовиходу AUX, незалежно один від одного.

USB порт з живленням 
У HD-MD402 включений USB порт для живлення USB-пристроїв (максимум 500 мА).

ПРИМІТКА. Через USB порт живлення USB дані не передаються. Порт не можна використовувати для розширення USB-даних, відео- чи аудіосигналів.

Керування пристроєм
COM-порт (RS-232) може забезпечити автоматичне ввімкнення або вимкнення пристрою відображення без використання системи керування. Порт також забезпечує повноцінне керування будь-яким пристроєм за допомогою системи керування. Підключення порту Ethernet до локальної мережі також забезпечує керування, дозволяючи використовувати вбудований вweb-інтерфейс, а також підключення до системи керування.

Вбудований web-інтерфейс
Налаштування HD-MD402 можна здійснити за допомогою вбудованого web-інтерфейсу. Конфігурацію одного блоку можна скачати на комп’ютер або мобільний пристрій, а потім завантажити на кілька пристроїв HD-MD402, щоб спростити налаштування системи.

Технологічна підтримка .AV Framework™
На додаток до вбудованого web-інтерфейсу та програмування у системі керування, для налаштування та управління HD-MD402 може використовуватися вбудована технологія .AV Framework системи керування Crestron.

Монтаж на поверхні та у рекову стійку
HD-MD402 можна встановити, використовуючи монтажний комплект, що входить у комплект. Пристрій може бути змонтований на стіні чи іншій пласкій поверхні. Крім того, корпус розміром в половину ширини стійки дозволяє встановлювати до двох HD-MD402 пристроїв в проміжку 1U 19″ рекової стійки.

Ключові особливості

 • 4K60 4:2:0 цифровий АВ-перемикач
 • Чотири входи HDMI®
 • Один дзеркальний вихід HDMI з DM Lite® та один незалежний DM Lite вихід
 • Масштабування з 4K до 1080p
 • Управління EDID
 • Відповідність HDCP 2.2
 • Відокремлення HDMI аудіо
 • Підключення до мережі 100BASE-TX Ethernet
 • USB порт з живленням
 • Керування пристроєм
 • Вбудований web-інтерфейс для легкого налаштування та моніторингу
 • Сумісність із системами керування Crestron® 3-го покоління та пізніших версій
 • Підтримка технології .AV Framework™
 • Корпус для монтажу на поверхню та рекову стійку
 • Універсальний блок живлення 100-240~В у комплекті

Входи:
4 x HDMI;
Виходи:
1 x HDMI;
2 x DM Lite;
1 x AUX Line Stereo