DM-NVX-E760C

DM NVX® 4K60 4:4:4 HDR карта мережевого AV-кодера із входом DM®
Доступний з 30.11.2020
Надійний високопродуктивний кодер AV через IP, який передає відео 4K60 4:4:4 через стандартний гігабітний Ethernet без помітної затримки або втрати якості. Займає слот в монтуємому в стійку тримачі карт. Підтримує HDR10 та HDCP 2.3. Включає вхід DM® для сумісності з пристроями виводу DM 8G+® та передавачами DM Lite®. Забезпечує безпечне рішення для комутації сигналів 4K у корпоративних та кампусних системах розподілу AV.

Добавить в спецификацию

Вернуться в каталог

Вы добавили артикул: 'DM-NVX-E760C' в спецификацию

Артикул: DM-NVX-E760C

Категория: Crestron, Управление видео

Теги: DM NVX

DM NVX® 4K60 4:4:4 HDR мережевий AV-кодер із входом DM®

Технологія Crestron® DM NVX® передає відео надвисокої чіткості 4K60 4:4:4 через стандартний гігабітний Ethernet без помітної затримки або втрати якості. Використовуючи стандартні мережеві комутатори та кабельну мережу CAT5e UTP, система DM NVX забезпечує високоефективне рішення віртуальної матричної комутації для будь-якої системи розподілу AV сигналу корпоративного рівня або у кампусах. Підтримка високого динамічного діапазону (HDR10) та відповідності HDCP 2.3 забезпечує максимальну якість зображення та сумісність для всіх сучасних різноманітних медіа-джерел.

DM-NVX-E760C включає вхід DM®, який забезпечує сумісність із пристроями виводу DM 8G+® та передавачами DM Lite®. Сертифікований за технологією HDBaseT®, вхід DM також сумісний зі сторонніми продуктами HDBaseT.

Розподіл відео в режимі реального часу 4K60
Технологія DM NVX, що була розроблена для вимогливих рішень для конференц-залів та аудиторій, забезпечує повноцінну відеопродуктивність 4K60 для презентацій мультимедіа, відеоконференцій та зображень у режимі реального часу. Інтерактивні функції, такі як відеоігри та використання миші, є плавними та природними.

Система DM NVX розроблена для стабільності та максимальної надійності. Лінійно-синхронізовані виходи забезпечують ідеальну синхронізацію вмісту на декількох дисплеях для таких рішень, як цифрова реклама. Variable Multicast TTL (Time To Live) дозволяє використовувати безліч мережевих маршрутизаторів на своєму шляху для оптимальної гнучкості.

Технологія обробки зображення Pixel Perfect
Система DM NVX включає технологію обробки зображення Pixel Perfect, яка забезпечує бездоганний транспорт відео у всіх додатках. DM-NVX-E760C може кодувати відеосигнал для досягнення непомітної наскрізної затримки менше 1 кадру. Якість зображення джерела підтримується через 1-гігабітну мережу з будь-якою роздільною здатністю до 4K60 4:4:4.

Захист корпоративного рівня
DM-NVX-E760C включає розширені функції безпеки та протоколи. Використовуючи автентифікацію 802.1X, управління обліковими даними Active Directory®, шифрування вмісту AES-128, автентифікацію PKI, TLS, SSH та HTTPS, система DM NVX забезпечує справжнє мережеве AV-рішення корпоративного рівня, розроблене для виконання вимог щодо ІТ-політики.

Функціональність кодера
DM-NVX-E760C — це кодер, сумісний з продуктами DM NVX, які можуть виконувати функції декодерів. DM-NVX-E760C дозволяє передавати AV-сигнали з входу DM через мережу на один або кілька декодерів. Функціональність кодера DM-NVX-E760C може бути використана у будь-якому дизайні AV мережі DM NVX.

Сумісність із пристроями виводу DM 8G+ та передавачами DM Lite
Вхід DM на DM-NVX-E760C можна підключити до виходу DM 8G+ комутатора DM, передавача або іншого пристрою DM. Прикладами вихідних пристроїв DM 8G+ є DMC-4KZ-CO-HD та DMB-4K-O-C карти DM-комутаторів, передавач DM-TX-4KZ-100-C-1G та Системи презентацій DMPS3-4K-350-C та DMPS3-4K-250-C.

Вхід DM також можна підключити до порту DM Lite передавача DM Lite. Прикладами передавачів DM Lite є HD-TX-101-C-E та HD-TX-101-C-1G-E.

Сертифікація HDBaseT
Технологія Crestron DM 8G+ входу DM розроблена з використанням специфікацій HDBaseT Alliance, що забезпечує сумісність з іншими сертифікованими HDBaseT продуктами. Вхід DM на DM-NVX-E760C можна підключити безпосередньо до HDBaseT-сумісного джерела.

Адаптивна швидкість передачі даних
Адаптивна швидкість передачі даних може бути ввімкнена або вимкнена за допомогою веб-інтерфейсу або системи управління. Адаптивна швидкість передачі даних дозволяє кодеру автоматично встановлювати швидкість передачі даних, необхідну для вхідної роздільної здатності потоку; наприклад, адаптивна швидкість передачі даних для загальної роздільної здатності, такої як 1920x1080p@60Гц (1080p60), автоматично встановлюється на 400 Мбіт/с. Адаптивна швидкість передачі даних дозволяє краще використовувати доступну пропускну здатність.

Відокремлення аналогового аудіо
Аналоговий аудіовихід забезпечує відтворення балансного та небалансного лінійного стереосигналу для підключення до локальної звукової системи або саундбару. Гучність виходу регулюється за допомогою веб-інтерфейсу або системи керування.

7.1 сигнал об’ємного звуку
Технологія DM NVX підтримує передачу сигналів об’ємного звучання 7.1, включаючи Dolby® TrueHD, Dolby Atmos®, DTS HD®, DTS:X® і нестиснутий лінійний PCM.

Вбудовування та відокремлення звуку AES67
Підтримка AES67 дозволяє передавати джерело HDMI® у вигляді 2-канального потоку AES67, тоді як інший 2-канальний аудіопотік AES67 приймається від DSP пристрою Crestron або стороннього пристрою. Отриманий аудіопотік AES67 може виводитися через аналоговий аудіовихід.
ПРИМІТКА: Потік AES67, який приймає кінцева точка DM NVX, не може передаватися з цієї кінцевої точки.

Мідне та оптичне підключення до Ethernet
DM-NVX-E760C включає два порти RJ-45 1000BaseT Ethernet (порти Ethernet 1 і 2) та один порт SFP (порт Ethernet 3). Порт SFP забезпечує підключення до волоконно-оптичної мережі за допомогою відповідного трансиверного модуля Crestron SFP-1G (продається окремо). Пропонується вибір модулів в залежності від типу оптичного волокна та відстані.

Порти Ethernet 1, 2 або 3 можуть бути використані для передачі відео через мережу Gigabit Ethernet. Решта портів Ethernet може використовуватися для підключення локальних мережевих пристроїв або для послідовного з’єднання декількох кінцевих точок.

Систему DM NVX можна розгорнути в існуючій корпоративній мережі, мережі кампуса або у виділеній мережі. Інформацію про вимоги до мережі та вказівки дивіться у Посібнику з проектування системи DM NVX AV через IP.

Налаштування через web-інтерфейс
Налаштування DM-NVX-E760C здійснюється за допомогою вбудованого web-інтерфейсу. Повний контроль та моніторинг пристрою забезпечується завдяки інтеграції з системою керування або з пристроєм віртуальної комутації DM NVX Director™.

Покращене управління за допомогою пристроїв віртуальної комутації DM NVX Director
Використання пристрою віртуальної комутації DM NVX Director (DM-NVX-DIR-80, DM-NVX-DIR-160 або DM-NVX-DIR-ENT) впорядковує весь процес конфігурації та керування. Пристрій DM NVX Director забезпечує центральну точку керування та дозволяє створювати безліч віртуальних матричних комутаторів через один простий у використанні web-портал.

Підтримка сервісу Crestron XiO Cloud®
DM-NVX-E760C сумісний із сервісом Crestron XiO Cloud, яка є платформою IoT (Інтернет речей) для віддаленого забезпечення, моніторингу та керування пристроями Crestron у межах підприємства або всієї клієнтської бази. Побудований на платформі Microsoft® Azure® та використовує провідну технологію Azure IoT Hub, сервіс XiO Cloud дозволяє інсталяторам та ІТ-фахівцям розгортати та керувати тисячами пристроїв за той час, який раніше витрачався на керування одним пристроєм. На відміну від інших хмарних рішень на основі віртуальних машин, служби Azure надають необмежену масштабованість відповідно до постійно зростаючих потреб підприємства.

Щільне карткове рішення
DM-NVX-E760C призначений для установки в карткове шасі DMF-CI-8, що забезпечує рішення з високою щільністю для рішень, що потребують декількох кодерів і декодерів в одній стійці обладнання.

Ключові особливості

 • Відео 4K60 4:4:4 через стандартний гігабітний Ethernet
 • Підтримка відео HDR10
 • Передача відео в режимі реального часу по мережі
 • Технологія обробки зображення Pixel Perfect
 • Захист корпоративного рівня, включаючи 802.1X, управління обліковими даними Active Directory®, TLS та AES-128
 • Відповідність HDCP 2.3
 • Функціональність кодера для використання з продуктами DM NVX®, які можуть виконувати функції декодерів
 • Вхід DM® для сумісності з пристроями виводу DM 8G+® та передавачами DM Lite®
 • Сертифікація HDBaseT®
 • Адаптивна швидкість передачі даних
 • Відокремлення аналогового аудіо
 • 7.1 сигнал об’ємного звуку
 • Вбудовування та відокремлення звуку AES67
 • Мідне та оптичне підключення до Ethernet
 • Просте налаштування за допомогою вбудованого web-інтерфейсу
 • Сумісність із системами керування Crestron® 3 Series® або пізнішої версії
 • Покращене керування за допомогою Пристроїв віртуальної комутації DM NVX Director™
 • Підтримка сервісу Crestron XiO Cloud®
 • Розроблено для монтажу у шассі DMF-CI-8