Audiofy як сервер візуалізації для KNX

Сьогодні мова піде про Audiofy – аудіосистему від італійського виробника обладнання для автоматизації ThinKnx.

Audiofy – це проста, але потужна багатоканальна мультирум аудіосистема. Лише один пристрій поєднує аудіоматрицю, підсилювачі потужності для кожного виходу та до чотирьох незалежних мережевих плеєрів. Це також повністю конфігурується через Інтернет. Система дозволяє відтворювати аудіоконтент із зовнішніх аналогових джерел або з внутрішніх плеєрів, інтернет, радіо, чи usb-накопичувача . Можливість розширення до 32 зон з чистою звуковою якістю.

Варто звернути увагу на те, що Audiofy може працювати як сервер візуалізації для KNX та інших систем автоматизації, бо в нього є функціонал сервера ThinKnx Micro. Завдяки роз’єму KNX, Audiofy здатний керувати світлом, ролетами, системами вентиляції, кондиціонування, кліматом тощо. Він також може розробити складну логічну операцію над даними з KNX. Якщо Ви не використовували цей приємний бонус радимо звернути на нього увагу. Для розширення функціоналу Audiofy до сервера візуалізації достатньо придбати ліцензію.

Завдяки інтеграції з пристроями голосового управління Apple Home Kit и Amazon Echo, маєте змогу не використовувати планшет або телефон а керувати системою своїм голосом.

Audiofy має додатковий моно-вхід, який може бути направлений одночасно до всіх виходів і змішаний з джерелом. Ця функція дуже корисна для публічних оголошень або для передачі звукових повідомлень високого пріоритету.

Внутрішній стример: Потокове відтворення найбільш розповсюджених цифрових аудіоформатів. Кожен плеєр – це кінцева точка AirPlay. Він може відтворювати аудіоконтент з сервера DLNA та Upnp Media та USB-накопичувача. Підтримує інтернет радіо TuneIn, стрімінговий сервіс Spotify.

Звуковий процесор: Кожен вхід може бути переведений на 1 або більше виходів. Має 3-діапазонний еквалайзер, регулювання гучності + 15 дБ / -79 дБ та регулювання балансу L / R для кожного виходу.

Виходи: Кожен вихід можна розділити на 2-а незалежні моновиходи для приміщень, які не потребують стерео звучання (ванні кімнати, коридори).

Має клас D, висока ефективність, 2×50 Вт на 4 Ом, захищений від несправностей, стереовиходи. THD + N = 0,1% при 25 Вт — SNR = 120 дБ

Доступні моделі:

Audiofy P1. Дозволяє поширювати музику, що надходить з 5 аналогових входів або з одного внутрішнього плеєра на 4 підсилених виходи (можливе розширення до 32).

1x внутрішній плеєр

5х аналогових входів

4х підсилених стереовиходів

1x Ethernet порт

1x порт EIB / KNX TP

1x порт USB.

Audiofy P4. Дозволяє поширювати музику, що надходить з 2х аналогових входів або з 4х внутрішніх плеєрів на 4 підсилених виходи (розширюється до 32).

4x внутрішніх плеєри

2х аналогових входи

4х підсилених стереовиходи

1x Ethernet порт

1x порт EIB / KNX TP

1x порт USB. Audiofy E4.Модуль розширення для додавання 4-х додаткових виходів до існуючого модуля P1 або P4 (максимум 3 E4 для кожного P1/P4). 4-и підсилених стерео-виходи (50 Вт на канал на 4-омних динаміках).

І на останок, пізнавальне відео від дистриб’ютора — компанії Sekundant.

Последние новости в нашей рассылке